Wyciekły rendery Samsunga Galaxy A71! Jak Wam się podoba?

Samsung Galaxy A71

Koreański producent stale rozwija swoją serię Galaxy A. Niedawno dowiedzieliśmy się nieco na temat Samsunga Galaxy A51, a teraz do sieci wyciekły rendery Galaxy A71. Wygląda on naprawdę ładnie!

Smartfon na czasie – dziurka w ekranie, aparaty na wysepce

Okazuje się, że kolejny smartfon z serii Galaxy A od Samsunga będzie całkiem podobny do modelu z nieco niższej półki cenowej, Galaxy A51. Samsung tutaj również postawił na dziurkę w ekranie z aparatem oraz wysepkę na pleckach z aparatami. Dokładniej mówiąc, znaleźć mają się tam aż cztery obiektywy! Myślę, że oprócz tego standardowego oczka, które to według plotek ma mieć 48 Mpix, producent umieści tam obiektyw szerokokątny, teleobiektyw oraz oczko wspomagające rozmywanie tła. A skoro o aparatach mowa, ten w dziurce ma mieć podobno rozdzielczość aż 32 Mpix.

Samsung Galaxy A71

Widzimy też, że będziemy mogli go podłączać do ładowania za pomocą USB typu C, a obok niego ma się znaleźć port Jack 3.5 mm. Miło, że producent wciąż pamięta o posiadaczach tradycyjnych słuchawek, w dzisiejszych czasach nie jest to wcale takie oczywiste.

Warto przeczytać: Samsung Galaxy S10 Lite już niedługo powinien pojawić się na rynku!

Nie wiadomo zbyt wiele na temat jego specyfikacji technicznej. Mówi się, że jego sercem będzie Snapdragon 712 lub 730. Procesor ten będzie w towarzystwie zapewne 6 bądź 8 GB pamięci operacyjnej, zaś na pliki użytkownika producent ma przeznaczyć 128 GB pamięci wbudowanej. Krążą też plotki o tym, że ma go zasilać potężna bateria o pojemności aż 4500 mAh wraz ze wsparciem szybkiego, 25-watowego ładowania.

Samsung Galaxy A71

Na rynku ma się on pojawić już z Androidem 10 oraz autorską nakładką producenta One UI 2.0. Najprawdopodobniej zadebiutuje na targach MWC 2020, które odbędą się pod koniec lutego w przyszłym roku. Jeśli producent nie przesadzi z ceną, a chociaż część plotek się potwierdzi, to może to być naprawdę ciekawy, a na pewno ładny, średniopółkowiec.

Co sądzicie o takim wyglądzie nadchodzącego średniaka od Samsunga? Piszcie swoje przemyślenia w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!