Strona główna Aktualności Samsung Galaxy Buds zadebiutują najprawdopodobniej razem z serią Galaxy S10

Samsung Galaxy Buds zadebiutują najprawdopodobniej razem z serią Galaxy S10

-

Odliczanie do Unpacked trwa. Im bliżej godziny zero tym więcej przecieków możemy zauważyć na temat Samsunga S10 jak i akcesoriów, które zadebiutują na tej samej konferencji. O ile o daniu głównym mogliście przeczytać u nas już wcześniej i praktycznie wiemy już wszystko, to jak się okazuje Samsung ma jeszcze w zanadrzu coś więcej.

Samsung Galaxy Buds

Tak prawdopodobnie nazywać się będą słuchawki bezprzewodowe zaprezentowane razem z flagowcem koreańskiego producenta. Dzięki zastosowaniu technologii TWS (True Wireless Stereo) będą to słuchawki całkowicie bezprzewodowe, bardzo podobne do niedawno recenzowanych Xiaomi Air Dots. Jednak to co zwraca szczególną uwagę to fakt, że są one ładowane bezprzewodowo przy użyciu najnowszego flagowca Samsunga. Oznaczać to może, że S10 dostanie bezprzewodowe ładowanie zwrotne znane już z Huawei Mate 20 Pro. Słuchawki mają kosztować 149 euro (około 650 zł), akcesorium to pozycjonuje się w klasie premium i ma rywalizować między innymi z AirPods od Apple.

Premiera S10 już 20. lutego

Przypomnijmy, Unpacked 2019 zaplanowano na 20.02.2019 na godzinę 20:00. Już teraz możecie zapisać się na transmisję z tego wydarzenia na stronie Samsunga. Śledźcie też naszą stronę oraz Twittera, gdzie na gorąco będziemy relacjonować Wam nowości zaprezentowane przez koreańskiego giganta. Pytanie tylko czy zostaniemy zaskoczeni czymś więcej czy wszystko już wiemy?

Co myślicie o nowych dkuchawksch? Skudicie się na nowy produkt Samsunga?

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej