Samsung Galaxy M10s z Exynosem 7885 odnaleziony w Geekbench

Galaxy M10
Samsung Galaxy M10

W serwisie Geekbench został odnaleziony nowy smartfon Samsunga. Najprawdopodobniej będzie to nic innego jak odświeżona wersja Galaxy M10 czyli urządzenie mające podbić serca mniej wymagających użytkowników, którzy nie potrzebują niesamowitej wydajności czy jakości zdjęć. Co wiemy na temat tego sprzętu?

Samsung Galaxy M10s

Nowy budżetowiec koreańskiego giganta nadchodzi wielkimi krokami. Właśnie odnaleziony w Geekbench Samsung SM-M107F trafi najprawdopodobniej na rynek jako Galaxy M10s. Smartfon ten zdobył 1222 punkty w teście jednego rdzenia oraz 3202 punkty w teście wielu rdzeni. Nadchodząca nowość koreańskiego producenta ma pracować pod kontrolą Exynosa 7885. Jednostka ta w zeszłym roku napędzała sporą cześć średniaków Samsunga i zbierała całkiem pozytywne opinie, a co za tym idzie jeśli teraz trafia do budżetowców to i te mogą okazać się naprawdę niezłymi smartfonami.

Samsung Galaxy M10s z Exynosem 7885 odnaleziony w Geekbench

Samsung Galaxy M10s trafi na rynek z 3 GB RAM-u (czyli dokładnie taką samą ilością jak poprzednik) oraz Androidem 9 Pie. I to tak naprawdę wszystkie informacje jakie możemy odczytać z Geekbench. Co ciekawe w sieci nie pojawiły się jakiekolwiek plotki na temat tego urządzenia. Z racji tego, że Galaxy M10s będzie budżetowcem nie spodziewamy się rewelacyjnych aparatów. Na pleckach najprawdopodobniej zostaną umiejscowione dwa oczka, z czego dodatkowe będzie odpowiedzialne jedynie za efekt rozmycia tła w trybie portretowym.

Zobacz także: Samsung Galaxy Note 10 i Note 10 Plus zaprezentowane. Mamy dla Was pierwsze wrażenia i kod rabatowy na te modele!

Kiedy możemy spodziewać się premiery Galaxy M10s? Raczej w czwartym kwartale tego roku. Tym samym już niedługo w sieci powinna pojawić się pełna specyfikacja urządzenia oraz jego przewidywana cena. Nie wiemy także na jakich rynkach pojawi się nadchodząca nowość Samsunga, ale najprawdopodobniej będą to te same kraje, w których pojawił się Galaxy M10. Wszystko powinno stać się jasne już niedługo!

Czekacie na premierę Samsunga Galaxy M10s? Co myślicie o budżetowcach koreańskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!