Samsung Galaxy Note 10 5G odnaleziony w Geekbench!

samsung galaxy note 10 3

Myślę, że ogrom osób wyczekuje premiery nowego Notatnika koreańskiego giganta. Galaxy Note 10 jeszcze przed swoją oficjalną premierą wywołuje spore emocje. Teraz smartfon został odnaleziony w Geekbench w najmocniejszej konfiguracji.

Galaxy Note 10 5G z Exynosem 9825?

Do tej pory nowe Notatniki otrzymywały identyczne procesory co zaprezentowane wcześniej flagowce z serii Galaxy S. Według najnowszych informacji pochodzących z Geekbench teraz sytuacja ma ulec zmianie. Galaxy Note 10 5G ma otrzymać bowiem Exynosa 9825. Niestety, ale nie wiemy czym jednostka ta będzie różnić się od znanego nam Exynosa 9820, ale biorąc pod uwagę niewielką zmianę w oznaczeniu nie spodziewamy się rewolucji, a jedynie niewielkiej ewolucji i dopracowania tego co trzeba było dopracować.

Co ciekawe już wcześniej w Geekbench pojawiał się Samsung Galaxy Note 10, ale była to wersja przygotowana dla operatora Verizon i tam mogliśmy znaleźć Qualcomm Snapdragona 855. Tym samym bardzo możliwe, że w standardowej wersji Galaxy Note 10 oraz Galaxy Note 10 Plus znajdziemy Exynosa 9820, a ulepszony procesor pojawi się dopiero w topowej konfiguracji pozwalającej na korzystanie z dobrodziejstw sieci 5G. Smartfon ten ma otrzymać także 8 GB lub 12 GB RAM-u.

Zobacz także: Samsung Galaxy Note 10 na nowych renderach. Na rynek ma trafić więcej wersji tego urządzenia!

Już wcześniej pojawiały się głosy mówiące o tym, że w tym roku na rynek mają trafić trzy wersje Samsunga Galaxy Note 10 i tak naprawdę Geekbench tylko potwierdził te informacje. Oczywiście będą to flagowce z prawdziwego zdarzenia. Główną zmianą ma być wykorzystanie dziury w wyświetlaczu skrywającą aparat do zdjęć typu selfie, zwiększenie pojemności baterii oraz pamięć UFS 3.0. Koreański gigant chce także zaskoczyć świat szybkim ładowaniem bezprzewodowym o mocy aż 50 W. Tym samym nowe Notatniki zapowiadają się naprawdę ciekawie. Plotki mówią, że premiera wszystkich trzech wersji urządzenia powinna odbyć się już w sierpniu tego roku. Zapewne do tego czasu jeszcze nie raz usłyszymy o Samsungu Galaxy Note 10!

Czekacie na nowe flagowce Samsunga? A może korzystacie z poprzednich generacji Galaxy Note? Podzielcie się wrażeniami!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!