Samsung Galaxy Note 10 na nowych renderach. Na rynek ma trafić więcej wersji tego urządzenia!

samsung galaxy note 10 2
Render Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 jest urządzeniem, na które czeka większość fanów koreańskiego giganta. Premiera smartfona zbliża się wielkimi krokami, a w sieci pojawia się coraz to więcej informacji na jego temat. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku otrzymamy więcej niż jedną wersję tak zwanego Notatnika!

Trzy wersje Samsunga Galaxy Note 10?

Już od dłuższego czasu mówi się, że Galaxy Note 10 zadebiutuje w dwóch wariantach. Mniejszy miałby otrzymać ekran o przekątnej 6,4 cala oraz potrójny aparat tylny, a większy i jednocześnie droższy model wyświetlacz o przekątnej 6,7 cala oraz cztery oczka umiejscowione na pleckach. Coraz częściej pojawiają się także informacje o wersji pozwalającej na korzystanie z dobrodziejstw sieci 5G. Według tego co widzieliśmy już wcześniej do Europy, a w tym i do naszego kraju, ma trafić jedynie najsłabszy wariant Samsunga Galaxy Note 10. Ciężko powiedzieć jaki może być powód tej decyzji, ale miejmy nadzieję, że akurat w tym przypadku plotki nie okażą się faktem.

samsung galaxy note 10 1

Według serwisu Forbes nadchodzące urządzenia koreańskiego giganta mają otrzymać ekrany o proporcjach 19:9 oraz symetrycznie osadzoną dziurę w wyświetlaczu skrywającą aparat do zdjęć typu selfie. Ciężko tak naprawdę powiedzieć czy to lepsze rozwiązanie niż notch, ale zapewne pomysł ten części użytkowników przypadnie do gustu. W przypadku plecków urządzenia nie możemy mówić o symetrii. Aparaty tylne mają zostać bowiem ułożone nie horyzontalnie (jak miało to miejsce w Galaxy Note 9), a wertykalnie.

samsung galaxy note 10 3Zobacz także: Powrót Galaxy Fold już w przyszłym miesiącu?

Nowe Notatniki Samsunga mają trafić na rynek z pamięcią USF 3.0. Plotki mówią także o zupełnie nowej generacji RAM-u, która ma znacząco zwiększyć szybkość działania urządzenia. Większa wersja Galaxy Note 10 ma otrzymać baterię o pojemności 4500 mAh. Samsung chce zaskoczyć świat także ultraszybkim ładowaniem bezprzewodowym o mocy aż 50 W. Trzeba przyznać, że taka specyfikacja nadchodzących smartfonów Samsunga brzmi wyjątkowo dobrze. Kiedy możemy spodziewać się premiery serii Galaxy Note 10? Najprawdopodobniej w trzecim kwartale tego roku.

samsung galaxy note 10 4
Samsung Galaxy Note 10 ma zadebiutować w wielu kolorystykach

Czekacie na premierę Samsunga Galaxy Note 10? A może Notatniki to nie wasza bajka? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!