Samsung Galaxy Note 10 na kolejnych renderach. Brak złącza słuchawkowego wydaje się wręcz pewny

samsung galaxy note 10 1

Na premierę Samsunga Galaxy Note 10 czeka spore grono fanów koreańskiego giganta. W sieci pojawia się coraz to więcej informacji i przedpremierowych przecieków dotyczących Notatników. Czy właśnie tak będzie wyglądać nadchodząca nowość Samsunga?

Brak jacka 3,5 mm i pojedyncza dziurka w ekranie

Oczywiście informacje te nie zostały potwierdzone przez samego producenta, a co za tym idzie musimy traktować je z lekkim przymrużeniem oka. Niemniej jednak przeszłość już niejednokrotnie pokazała nam, że przecieki i przedpremierowe rendery znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Czy i tak będzie w tym przypadku? Tego dowiemy się zapewne dopiero podczas oficjalnej premiery, ale wszystko na to wskazuje.

samsung galaxy note 10 2

Tym samym na rynek mają trafić trzy wersje Galaxy Note 10 – standardowa, wersja z większym ekranem nazwane Pro lub Plus oraz ta wspierająca sieć 5G. Najnowsze rendery opublikowane przez 91Mobiles pokazują nam, że nowe Notatniki zostaną pozbawione tradycyjnego złącza słuchawkowego. Oczywiście coraz więcej osób sięga po słuchawki bezprzewodowe, a ci, którzy wolą kabel mogą korzystać z przejściówki, ale przyznam szczerze, że mi jacka 3,5 mm w smartfonach brakuje. Na dolnej krawędzi znajdziemy głośnik, złącze USB typu C oraz miejsce, w którym schowany będzie rysik S Pen. Przyciski głośności, przycisk odpowiedzialny za wybudzanie Bixby czy ten odpowiedzialny za włączenie i wyłączenie telefonu zostaną umiejscowione z lewej strony urządzenia.

samsung galaxy note 10 3

Zobacz także: Samsung Galaxy Note 10 5G odnaleziony w Geekbench!

W wyświetlaczu AMOLED o przekątnej 6,3 cala lub 6,75 cala (w zależności od wersji) o rozdzielczości QHD+ znajdziemy pojedynczą dziurkę skrywającą aparat przedni. Tym razem zostanie jednak ona umiejscowiona na samym środku ekranu co bez wątpienia docenią fani symetrii. Samsung Galaxy Note 10 powinien zadebiutować już w sierpniu tego roku. Smartfon ten trafi na rynek z Exynosem 9820 lub 9825, nawet 12 GB RAM-u, pamięcią UFS 3.0 czy superszybkim ładowanie o mocy 45 W. Brzmi naprawdę ciekawie, ale popularność nowych Notatników będzie podyktowana także ceną, która pozostaje największą tajemnicą.

samsung galaxy note 10 4

Co myślicie o tak wyglądającym Samsungu Galaxy Note 10? Czekacie na nowości koreańskiego giganta? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!