Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10 oraz Galaxy S10+ cieszą się bardzo dużą popularnością. To jednak nie jedyne modele z tej rodziny, które w tym roku trafią na rynek. Najprawdopodobniej już w sierpniu swoją premierę będzie mieć Samsung Galaxy Note10 oraz Note10+!

Dziura w ekranie jest praktycznie pewna

Samsung znalazł własny sposób na pozbycie się nielubianego przez wielu notcha. Rozwiązaniem tym ma być właśnie dziura w ekranie, która skrywa aparat lub aparaty do zdjęć typu selfie. Technologię tę widzieliśmy już w Galaxy S10 czy Galaxy S10+, a najnowsze informacje wskazują, że pojawi się także w przypadku dwóch nowych urządzeń koreańskiego giganta. Tak, dwóch. W tym roku zobaczymy zarówno Galaxy Note10 jak i Galaxy Note10+ (lub Galaxy Note10Pro – nazwa nadal nie została potwierdzona). Czy zatem modele te będą się różnić? Główną różnicą będzie rozmiar wyświetlacza. Standardowy wariant ma otrzymać ekran o przekątnej 6,4 cala, a wersja z „Plus” w nazwie 6,7 cala. Sam wyświetlacz ma być zaokrąglony z obu stron. Bez wątpienia będzie wyglądać to świetnie, ale tego typu ekrany są wyjątkowo podatne na upadki i niespodziewane uszkodzenia.

Źródło: PhoneArena

Pełna specyfikacja nadchodzących smartfonów koreańskiego giganta nadal pozostaje tajemnicą. Oczywiście Samsung zapewne użyje topowych podzespołów, ale na pełną ich listę będziemy musieli jeszcze poczekać. Pewne jest, że Galaxy Note10 otrzyma baterię o pojemności aż 4500 mAh. To naprawdę sporo, w szczególności gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że Galaxy Note9 oferował ogniwo o pojemności 4000 mAh. W przypadku Galaxy Note10+ pojemność baterii może być jeszcze większa. Samo ogniwo mamy naładować ładowarką wspierającą szybkie ładowanie o mocy powyżej 25 W.

Zobacz także: Kup Samsung Galaxy S9 lub S9+ i odbierz 500 zł. Rusza nowa akcja promocyjna!

Bardzo możliwe, że na rynku pojawi się także wersja wspierająca sieć 5G. Oczywiście nie zabraknie znanego i pokochanego przez fanów marki rysika. Ja, chociaż zapewne nie kupie Galaxy Note10 czy Galaxy Note10+, z niecierpliwością wyczekuje nowości koreańskiego giganta. Miejmy nadzieję, że Samsung jeszcze czymś nas zaskoczy.

Czekacie na premierę Galaxy Note10 oraz Galaxy Note10+? Zapraszamy do dyskusji!