Samsung Galaxy S10 Plus w wersji ceramicznej może mieć 12 GB RAMu

Samsung Galaxy S10 Plus

Ile do tej pory telefonów miało możliwość pochwalenia się 12 GB pamięci RAM? Otóż, aż jeden! Był nim Lenovo Z5 Pro GT, który zadebiutował w grudniu zeszłego roku. Pierwszy i do tej pory jedyny telefon z taką pamięci, jednak może się okazać, że długo jedyny nie będzie. Jeśli wierzyć internetowi, Samsung Galaxy S10 Plus może mieć również 12 GB RAMu!

Panie, a na co to komu?

Już od jakiegoś czasu krążą po sieci plotki o Samsungu Galaxy S10 Plus. Wygląd, miejsce aparatu czy tego typu informacje, przebijają się w internecie. Plotki mówią również o wersji ceramicznej. Łączy się ją z wersją 5G, co może pokazywać, że wersja „plus” nowego Samsunga może być naprawdę flagowa. Teraz dochodzą do niej informacje o 12 GB RAMu o sporej ilości pamięci wbudowanej.

Nowy Galaxy S10 Plus pojawia się o nazwie kodowej SM-G975FC i ceramiczne wydanie ma być dostępne w dwóch kolorach – białym i czarnym. Według @Universelce, który wrzucił wczoraj Twittera, ma on mieć 12 GB RAmu i uwaga – aż 1 TB pamięci wbudowanej. Naprawdę, ma być jeden terabajt pamięci.

Jeśli wierzyć „Twitterom”, to wydanie ceramiczne ma powstawać w specjalnym procesie. Według tego, ma ona być dużo bardziej odporna na zarysowania, ale również będzie bardziej odporna na upadki. Podobno. Wszystko z tych zapowiedzi wyjdzie w praniu, jednak czyżbyśmy mogli się spodziewać odporniejszej ceramiki? Byłoby świetnie! Na minus dla niektórych zapewne wiadomość o nieco większej wadze telefonu. Coś za coś. Dodatkowej jakości czy może bardziej ekskluzywności, dodać ma jej metaliczny połysk. Szykuje się mocny, nowoczesny i wypasiony (dosłownie) Samsung.

Zobacz też: Nowy smartfon Samsung ujrzy światło dzienne jeszcze przed targami MWC 2019!

Samsung Galaxy S10 Plus
Tak ma wyglądać nowy Samsung

Nie wiadomo na razie, jak będzie wyglądać dostępność modelu Samsung Galaxy S10 Plus. Może się okazać, że to jedynie wersja na konkretny rynek – chiński. Nie chce mi się w to wierzyć za bardzo, jednak w plotkach pojawiają się informacje o tym. Wydawać się może, że to wszystko spowodowane będzie raczej wysoką ceną – cena wzrasta wraz ze wzrostem dostępnej pamięci. Pożyjemy zobaczymy! Może już niedługo dowiemy się czegoś bardziej oficjalnego.

Co sądzicie o dotychczasowych plotkach o Samsungu Galaxy S10 Plus? Warto czekać?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!