Samsung Galaxy S11 na nowych renderach. Czy tak będzie wyglądać flagowiec koreańskiego giganta?

Samsung Galaxy S11 na nowych renderach. Czy tak będzie wyglądać flagowiec koreańskiego giganta?

Do premiery nowych smartfonów z rodziny Galaxy Samsunga pozostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz w sieci pojawia się ogrom przecieków i informacji, które mogą, ale nie muszą okazać się prawdą. Tym razem portal 91Mobiles przygotował rendery Galaxy S11. Czy model tak będzie wyglądać tak w rzeczywistości?

Samsung Galaxy S11

Mam wrażenie, że dużo więcej emocji wzbudza tył Galaxy S11. Tak naprawdę w sieci już kilkukrotnie pojawiły się rendery frontu tego urządzenia i wydaje się wręcz pewne, że smartfon ten otrzyma symetrycznie umiejscowioną dziurkę w wyświetlaczu skrywającą aparat do zdjęć typu selfie. Oczywiście koreański gigant może nas czymś zaskoczyć, ale już niejednokrotnie w przeszłości widzieliśmy, że tego typu plotki okazują się rzeczywistością. Sprzęt ten ma być wyposażony w ekran AMOLED o przekątnej 6,7 cala i najprawdopodobniej rozdzielczości FullHD+. Krawędzie wyświetlacza będą dość mocno zaokrąglone, a sam telefon będzie mieć wymiary 161,9 x 73,7 x 7,8 mm.

Samsung Galaxy S11 na nowych renderach. Czy tak będzie wyglądać flagowiec koreańskiego giganta?

Przejdźmy jednak do plecków. Według najnowszych renderów z tyłu mamy znaleźć aż pięć aparatów wspieranych diodą doświetlającą LED. Oczka zostaną umiejscowione w prostokątnym module, który nieznacznie będzie wystawać poza obrys obudowy. Jakie aparaty otrzyma Samsung Galaxy S11? Pewne jest, że znajdziemy tam obiektyw główny, szerokokątny, teleobiektyw oraz matrycę typu ToF. Co z piątym oczkiem? I tutaj tak naprawdę musimy czekać na kolejne informacje. Najprawdopodobniej będzie to obiektyw do zdjęć typu makro lub oczko odpowiedzialne za wykrywanie głębi w trybach portretowych.

Zobacz także: Samsung Galaxy S10 Lite już niedługo powinien pojawić się na rynku!

Samsung Galaxy S11 ma otrzymać także port USB typu C, ale niestety zabraknie tradycyjnego złącza słuchawkowego. Specyfikacja tego urządzenia nadal pozostaje tajemnicą, ale bez wątpienia koreański gigant będzie chciał pokazać światu flagowca, który będzie mógł nawiązać realną walkę z konkurencją. Czy Galaxy S11 będzie wyglądać właśnie tak jak na zaprezentowanych renderach? Czas pokaże!

Co myślicie o takich wyglądzie Samsunga Galaxy S11? Czego oczekujecie po tym urządzeniu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!