Samsung Galaxy S23 z kolejną aktualizacją dla aparatu. Co poprawiono?

Linia Samsung Galaxy S23
Linia Samsung Galaxy S23

Pojawiła się nowa aktualizacja dla telefonu Galaxy S23, która wprowadza istotne zmiany w działaniu aparatu w tym modelu.

Autofokus

Samsung S23 pojawił się całkiem niedawno, ale widać, że producentowi bardzo zależy na tym, aby utrzymać wysoki status flagowca na rynku. Krótko po premierze pojawiała się ważna aktualizacja dla zabezpieczeń, a dwa tygodnie temu mogliśmy zobaczyć zupełnie nowe akcesoria dla osób stawiających na fotografie za pomocą smartfona. Można było zatem przewidzieć, że Samsung pójdzie dalej w tym kierunku i zadba o wysoką jakość wykonywanych zdjęć i filmów oferowanych przez S23. W pierwszej kolejności poprawiono autofokus, który mógł sprawiać pewne problemy. S23 ma funkcje wykonywania zdjęć w momencie naciśnięcia migawki, nawet jeśli fotografowany obiekt nie jest w pełni wyostrzony, dlatego poprawa tej funkcji była potrzebna.

Samsung Galaxy S23 z kolejną aktualizacją dla aparatu. Co poprawiono?

Zdjęcia wysokiej jakości i wideo

W podobny sposób poprawiono ostrość nagrań wideo wykonywanych w ciemnych miejscach, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji, w której korzystamy z funkcji stabilizacji. Użytkownik dostanie podpowiedzi w trakcie wykonywania nagrań, co ma ułatwić zachowanie odpowiedniej jakości. W trybie FHD 60fps również poprawiono stabilizację, a dla zdjęć wysokiej jakości dodano redukcję „zanieczyszczeń” pochodzących ze zbyt intensywnego światła słonecznego.

Źródło: androidpolice.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!