Bateria Samsunga Galaxy Watch 5 Pro ma wytrzymać nawet trzy dni bez ładowania

Samsung logo - Galaxy Z Flip 3 background

Jednym z największych wyzwań, przed którym stoją producenci smartwatchy, jest zapewnieni pojemnych akumulatorów. Problem jest trudny do rozwiązania, ale Samsung zaczyna wychodzić na prowadzenie.

3 dni na jednym ładowaniu

Praktycznie każdy smartwatch dostępny obecnie na rynku potrzebuje ładowania w odstępach nie większych niż 24 godziny. Oczywiście w dużej mierze zależy to od sposobu ich użytkowania. Dlatego osoby używające wszystkich funkcji szybciej zauważą spadek energii, a ci, którzy robią to rzadziej, mogą liczyć na dłuższy okres działania ich smartwatchy. Nie zmienia to faktu, że granicą nie do pokonania było do tej pory utrzymanie smartwatcha przy życiu dłużej niż wspomniane 24 godziny. Samsung Galaxy Watch 5 Pro to wciąż duża tajemnica, ale według nowego wycieku informacji, jego bateria ma być prawdziwym przełomem, oferując nawet 3 dni ciągłej pracy, co jest poprawienie wyniku Watch 4 (na zdjęciu poniżej).

Bateria Samsunga Galaxy Watch 5 Pro ma wytrzymać nawet trzy dni bez ładowania

Pojemność, a rozmiar

Samsung Galaxy Watch 5 Pro ma być flagowym smartwatchem tej firmy. Nie powinno zatem dziwić, że Samsung chce zaprezentować swój nowy produkt z jak najlepszej strony, ale chyba nikt nie spodziewał się aż takiego ulepszenia. Czas pracy akumulatora rodzi jednak pytania o to, jak Samsung zdołał tego dokonać, bez zwiększania rozmiarów zegarka. Odpowiedź na to pytanie poznamy 10 sierpnia, kiedy to zaplanowano oficjalna prezentację Galaxy Watch 5 Pro.

Źródło: androidpolice.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!