Samsung Galaxy Z Flip4 na pierwszych renderach

Render Samsunga Galaxy Z Flip 4 z boku

Wiadomość o rozpoczęciu produkcji tegorocznych składaków przez Samsunga trafiła do nas w maju tego roku. Premiera nowego Galaxy Z Flip4 nastąpi najpewniej 10 sierpnia 2022 na evencie Galaxy Unpacked. W ramach tej konferencji przez koreańskiego giganta zaprezentowany zostanie również Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Watch5 czy Galaxy Buds2 Pro. Już teraz portal 91mobiles ujawnił pierwsze “oficjalne” rendery Galaxy Flip4.

Render Samsunga Galaxy Z Flip 4 z boku
Render Samsunga Galaxy Z Flip 4 z boku

Nachodzący Galaxy Z Flip4 może pojawić się w podobnym do poprzenika purpurowym kolorze, choć jego odcień na renderze jest nieco ciemniejszy. Wyraźniejsze są również anteny. Poza kolorystyką można zauważyć wyraźnie większe przyciski fizyczne, te sprawiają wrażanie posiadających bardziej wyrazisty klik. Mamy również zdecydowanie bardziej odstające obiektywy aparatu. Te według przecieków mają oferować jakość zdjęć bliższą flagowej półki wzglądem poprzedników. Ramki wyglądają na mniej zaokrąglone, być może ma to na celu pomieszczenie większego akumulatora, o którym również mówiły przecieki.

Specyfikacja

Dotychczasowe przecieki mówią o 6,7″ ekranie sAMOLED o rozdzielczości FullHD+ i odświeżaniu na poziomie 120 Hz. Na zewnętrznej stronie urządzenia znajdziemy drugi ekran, który posłuży jako dodatek np. do wyświetlania powiadomień czy przychodzących połączeń. Takie rozwiązanie mieścił już w sobie Galaxy Z Flip 1 generacji oraz zeszłoroczny Galaxy Z Flip3. Drugi ekran ma również być wykonany w technologii sAMOLED, a jego przekątna to 2,1″. W środku ma się znaleźć Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, 12 GB pamięci operacyjnej oraz 256 GB pamięci na dane. Galaxy Z Flip4 ma otrzymać akumulator o pojemności 3700 mAh naładujemy ładowarką o mocy 25 W. Aparat ma się składać z dwóch 12 Mpix obiektywów. Będzie to obiektyw główny i szerokokątny. Na froncie otwartego urządzenia ma się zaś znaleźć obiektyw 10 Mpix.

Źródło: 91mobiles

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!