Samsung Galaxy Watch 7 z najnowszym procesorem

samsung

Zegarki smart to kolejne urządzenia, które obok smartfonów budzą spore zainteresowanie. Powodem jest wygoda w posiadaniu małego komunikatora na ręku. Design i technologia konkretnych producentów powoduje, że popyt na smartwatche rośnie. Samsung Galaxy Watch 7 już niedługo będzie szukał swoich właścicieli. Producent szykuje małą niespodziankę w zakresie energooszczędności.

Samsung Galaxy Watch 7 i nowe rozwiązanie producenta

Wielkimi krokami zbliża się kolejna premiera smartwatchów koreańskiego giganta. Według nieoficjalnych przecieków (jest to bardzo prawdopodobne) najnowsze modele Galaxy Watch 7 mogą zostać zaprezentowane wraz z premierą kolejny składanych smartfonów. Atmosferę podgrzewa fakt, że podłącza lipcowej premiery Samsung Unpacked producent zaprezentuje światu również swoje innowacyjne Galaxy Ring. I chociaż eksponatów może być wiele to oczy wielu fanów produktów Samsung powinny zwrócić uwagę najnowszych modeli Galaxy 7. Według przecieków Koreańczycy pokażą światu 3 zegarki w wersjach Classic i Pro oraz nieznany dotychczas projekt. Przypuszczenia padają na prostokątny zegarek, o którym nie wiadomo zbyt wiele.

Samsung Galaxy Watch 6 (Classic) oficjalnie
Samsung Galaxy Watch 6 (fot. ROOTBLOG)

Zaskoczeniem, którym ma być także niespodzianka może być zastosowanie nowego procesora Exynos W940 prosto z fabryki Samsung. Ma on być o 50% bardziej energooszczędny niż Exynos W930 z serii Galaxy Watch 6. Nowy procesor W940 może być pierwszym chipem Samsunga, w którym zastosowano proces technologiczny 3 nm, co samo w sobie może odpowiadać za zwiększoną wydajność aż o 30%. Zakładając, że informacje się potwierdzą możemy spodziewać się naprawdę ciekawych smartwatchy.

Dopełnieniem premiery zegarków Samsung Galaxy Watch 7 może być nowy Ring. Jest to swego rodzaju opaska bez ekranu. Jej działanie może być ciekawe i ma w założeniu skupiać się na monitorowaniu czynności organizmu. I chociaż Galaxy Ring to coś zupełnie nowego w portfolio Samsunga, ale nie sądzę, aby takie akcesorium “przyjęło” się na rynku.

Źródło: Gsmarena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!