Samsung Galaxy Z Fold 6 i Z Flip 6 w wersji FE? To bardzo prawdopodobne

Samsung Galaxy Z Flip 6

Producenci stale podgrzewają miesiące przed premierą swoich nowych produktów. Bardzo często nowe informacje pochodzą bezpośrednio od samego producenta. Do Internetu trafił ciekawe screeny potwierdzające FE dla Galaxy Fold i Flip 6 generacji. Wygląda na to, że plotki o tańszych wersjach stały się prawdą.

Samsung Galaxy Z Fold 6 FE istnieje?

O nieco tańszej wersji składanego smartfona wspominałem całkiem niedawno. Obecne informacje zdradzają nieco więcej, ale również nie są do końca pewne. Według screena zamieszczonego w Internecie dowiadujemy się, że Samsung Galaxy Z Fold 6 FE może być bardzo prawdopodobnym projektem. Zdjęcie posiada kilka informacji, które są również zamazane. Pewnością w takich urządzeniach może być niemała pamięć.

Samsung Galaxy Z Fold 6 i Z Flip 6 w wersji FE? To bardzo prawdopodobne

Przecieki pokazują, że urządzenie Galaxy Z Fold 6 może mieć 12 GB RAM oraz 256 i 512 GB pamięci dla użytkownika. W kwestii procesora nie wiemy zbyt dużo, ponieważ informacją w połowie jest nieco zamazana. Widzimy, że urządzenie powinno posiadać procesor Snapdragon i druga wersja Exynos (prawdopodobnie 2300 lub 2400). Są to kolejne notki, podejrzenia co do tańszej wersji modeli Samsung Galaxy Z Fold 6 FE. Oczywiście nie mamy tu żadnej informacji o dacie tej notki. Może ona być już stara i procesory lub dane mogą być zupełnie inne. Jedno wiemy na pewno. Samsung na pewno zaprezentuje inną wersję Folda.

Samsung Galaxy Z Flip 6 FE

Mniejsza wersja składaka również objawiła się na dodatkowej notatce. Widzimy, że także pojawił się symbol FE. W tym przypadku wiemy nieco mniej, ponieważ dodatkowe informacje są bardziej zamazane takie jak Snapdragon (prawdopodobnie 7 generacji), 8GB pamięci RAM i 256 GB pamięci użytkownika. Prawdopodobnie pojawi się również wersja pamięci z 512 GB. Istnieje również przypuszczenie, że Samsung nie wypuści modelu Samsung Galaxy Z Flip 6 z procesorem Exynos. Im bliżej premiery, która będzie w okolicy lipca tego roku tym więcej będziemy dowiadywać się na temat nowych urządzeń.

Samsung Galaxy Z Fold 6 i Z Flip 6 w wersji FE? To bardzo prawdopodobne

Jeśli urządzenia są w fazie testów pojawia się pytanie: Czy producent zdąży z urządzeniami Fold i Flip na premierę Samsung Unpacked? Jeden z użytkowników X wskazuje, że producent nie wypuści jednej ze składanych wersji smartfonów. Jest to naprawdę dziwne, ponieważ w komentarzach pod postem pojawią się również wzmianka o modelu Fold 6 Ultra z kodową nazwą SM-958. Co ciekawe konto na portalu X tajemniczego użytkownika już nie istnieje. Czyżby to kwestia podsycenia sytuacji? To wszystko wskazuje, że nadchodząca premiera od Samsunga będzie bardzo ciekawa. Możemy spodziewać się festiwalu różnych urządzeń oraz dodatkowych informacji na temat Galaxy AI.

Źródło: Sammobile

 

 

 

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!