Sennheiser Momentum True Wireless 2 trafiają na rynek!

Sennheiser Momentum True Wireless 2 trafiają na rynek!

Pierwsza generacja Momentum True Wireless bardzo przypadła mi do gustu. Oczywiście nie są to słuchawki dla każdego, ponieważ są dość drogie, ale jednocześnie oferują naprawdę dobry stosunek ceny do możliwości. Teraz firma Sennheiser prezentuje światu drugą generację swoich słuchawek TWS!

Sennheiser Momentum True Wireless 2

Zacznijmy od ceny. Co ciekawe Sennheiser wycenił swoją nowość dokładnie na taką samą kwotę jak pierwszą generację podczas premiery czyli 299 euro (ok. 1313 zł). To może oznaczać, że dostępne od dłuższego czasu na rynku Momentu True Wireless już niedługo w sklepach będą tańsze niż do tej pory. Sprzedaż nowych słuchawek TWS rozpocznie się już w kwietniu tego roku. Pierwsza partia będzie dostępna jedynie w czarnym wariancie kolorystycznym. Oczywiście później na rynku pojawi się także jaśniejszy wariant kolorystyczny, ale producent póki co nie zdradził kiedy rozpocznie się sprzedaż tej wersji.

Sennheiser Momentum True Wireless 2 trafiają na rynek!

Co ze zmianami w specyfikacji? Tutaj zmian nie ma zbyt wiele. Przede wszystkim Momentum True Wireless 2 otrzymały wsparcie dla aktywnej redukcji szumów czyli ANC. To powinno sprawić, że korzystanie z tych słuchawek w głośniejszych miejscach ma być jeszcze przyjemniejsze i umożliwić nam tak naprawdę odcięcie się od otoczenia. Z niecierpliwością czekam na moment, kiedy będą mógł sam sprawdzić jak aktywna redukcja szumów w tych słuchawkach wypada w praktyce.

Sennheiser Momentum True Wireless 2 trafiają na rynek!

Zobacz także: Sennheiser Momentum True Wireless i nic więcej do szczęścia nie potrzebuje [RECENZJA]

Druga generacja Momentum True Wireless ma umożliwić do nawet 7 godzin słuchania muzyki. Nie zabrakło także certyfikatu wodoodporności IP4X, equalizera, którym możemy sterować poprzez aplikację mobilną oraz paneli dotykowych do sterowania słuchawkami. Jak widać zmian nie znajdziemy zbyt wiele. Mnie najbardziej ciekawi kwestia tego, czy Sennheiser zmienił cokolwiek w jakości dźwięku. Oczywiście pierwsze generacje Momentum True Wireless oferowała naprawdę świetną jakość, ale możliwe, że w przypadku drugiej wersji będzie jeszcze lepiej. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Co myślicie o Sennheiser Momentum True Wireless 2? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!