Seria Honor 30 może zadebiutować już w kwietniu tego roku!

Honor 20 Pro tył

Pierwsza połowa każdego roku to okres, w którym większość producentów prezentuje światu swoje nowe flagowce. Teraz w sieci pojawiły się informacje na temat topowej serii firmy Honor, która może zadebiutować już w kwietniu!

Seria Honor 30 na horyzoncie!

Do tej pory mówiono, że flagowce chińskiego producenta pojawią się na rynku w pierwszej połowie tego roku. Niemniej jednak w sieci nie pojawiały się jakiekolwiek informacje na temat nawet przybliżonej daty premiery. Najnowsze plotki mówią o konferencji, która ma odbyć się już w kwietniu. Oczywiście producent z Państwa Środka w tym miesiącu powinien pokazać światu dwa flagowce. Mowa o Honor 30 oraz Honor 30 Pro. Bez wątpienia oba smartfony będą pracować pod kontrolą Kirina 990. Ciężko powiedzieć czy chińska firma zdecyduje się na wykorzystanie modułu 5G w każdym z wariantów czy też stworzy specjalne wersje tylko na te rynki, gdzie infrastruktura sieciowa jest odpowiednio rozwinięta.

Oprócz Honora 30 i Honora 30 Pro na rynku powinien pojawić się także Honor 30 Lite. Smartfon ten może pracować pod kontrolą Kirina 810 i być sprzętem przeznaczonym dla mniej wymagających użytkowników. Na temat specyfikacji nowych urządzeń producenta z Państwa Środka nie wiemy tak naprawdę nic więcej. Miejmy nadzieję, że już niedługo w sieci pojawią się kolejne informacje na ten temat!

Zobacz także: Plakat promujący Honor 9X Lite pojawił się w sieci. Czym tym razem będzie chciał zaskoczyć chiński producent?

Honor zaprezentuje także tablet?

Według plotek razem w serią Honor 30 na rynek ma trafić także Honor MagicPad, który ma być sprzętem stworzonym dla wymagających użytkowników, ale jednocześnie tych, którzy nie chcą wydawać zbyt wiele na urządzenia konkurencji. Oczywiście tutaj specyfikacja także pozostaje tajemnicą, ale liczymy na to, że już niedługo poznamy więcej szczegółów dotyczących nadchodzącej nowości chińskiego producenta.

Na zdjęciu głównym znajduje się Honor 20 Pro, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po Honorze 30, Honorze 30 Pro oraz Honorze 30 Lite? A może z niecierpliwością wyczekujecie premiery tabletu chińskiego giganta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!