Seria Honor MagicBook 2020 Ryzen Edition zadebiutuje już 16 lipca!

Seria Honor MagicBook 2020 Ryzen Edition zadebiutuje już 16 lipca!

Część producentów smartfonów już dawno przestała zajmować się jedynie telefonami i tworzy na przykład także laptopy. Wśród tych firm znajdziemy między innymi Honor. Już 16 lipca tego roku będziemy świadkami konferencji, na której oficjalnie zobaczymy nowe MagicBooki i tym razem będą one wyposażone w procesory AMD.

Honor MagicBook 2020 Ryzen Edition

W sieci pojawił się plakat zapowiadający konferencję Honor Life. Wydarzenie to odbędzie się już 16 lipca tego roku i to właśnie tego dnia producent z Państwa Środka oficjalnie zaprezentuje światu laptopy z serii MagicBook 2020. Z racji tego, że zapowiedziano prezentację całej serii możemy być wręcz pewni, że zobaczymy nie jedno, a kilka nowych urządzeń. Jakiś czas temu firma Honor wprowadziła do sprzedaży modele MagicBook Pro 2020. Urządzenia te były jednak wyposażone w procesory Intela i bardzo możliwe, że nadchodzące nowości producenta z Państwa Środka będą bardzo podobne do tych sprzętów, ale otrzymają one procesory AMD Ryzen.

Seria Honor MagicBook 2020 Ryzen Edition zadebiutuje już 16 lipca!

Na tę chwilę pełna specyfikacja laptopów firmy Honor pozostaje tajemnicą. Oficjalny plakat zapowiadający premierę zdradza nam jednak. że MagicBooki 2020 Ryzen Edition będą wspierać szybkie ładowanie o mocy aż 65 W. Według plotek taka moc ma pozwolić naładować urządzenie do 50% w ciągu jakiś 30 minut. Oczywiście odpowiednia ładowarka będzie także częścią zestawu.

Zobacz także: Honor X10 Max z bardzo dużym wyświetlaczem i procesorem Dimensity 800 oficjalnie zaprezentowany!

Honor MagicBooki 2020 Ryzen Edition powinny cechować się także stosunkowo niską wagą oraz bardzo dobrą jakością wykonania. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się także doniesienia mówiące, że chiński producent pracuje nad laptopami gamingowymi. I bardzo możliwe, że 16 lipca na rynek trafią właśnie nowości stworzone z myślą o graczach, które oferować będą zdecydowanie większą wydajność. Czy tak będzie w rzeczywistości? Ciężko powiedzieć na ile wcześniejsze plotki odnajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wszystko stanie się jasne już za kilka dni!

Na zdjęciu głównym znajduje się Honor MagicBook Pro 2020.

Co myślicie o laptopach Honor? Czekacie na premierę MagicBook 2020 Ryzen Edition? Chcielibyście by sprzęty te trafiły także do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!