Seria Raelme 6 zostanie zaprezentowana światu już 5 marca

Seria Raelme 6 zostanie zaprezentowana światu już 5 marca

W zeszłym roku na rynek została wprowadzona seria Realme 5. I urządzenia należące do tej rodziny okazały się cieszyć wręcz rewelacyjną popularnością. Chiński producent, przede wszystkim w samych Indiach, sprzedał ponad 5,5 miliona sztuk smartfonów z tej serii. Teraz czas na następców!

Co wiemy o serii Realme 6?

Przede wszystkim firma Realme postanowiła ujawnić światu datę premiery nowej serii. Realme 6 oraz Realme 6 Pro zostaną zaprezentowane światu już 5 marca. Musimy jednak pamiętać o tym, że nowa rodzina smartfonów chińskiego producenta może składać się ze zdecydowanie większej ilości sprzętów. Plotki mówią także o Realme 6i, ale informacje te nie zostały w jakikolwiek sposób potwierdzone przez samą firmę. Co wiemy na temat Realme 6 oraz Realme 6 Pro? Tak naprawdę bardzo niewiele.

Sam chiński producent zdradził publikując post w serwisie Twitter, że głównym aparatem na pleckach będzie oczko o rozdzielczości 64 Mpix. Dodatkowo mamy otrzymać wręcz fenomenalny wyświetlacz, w którym znajdziemy dziurkę skrywającą dwa aparaty przednie do zdjęć tylu selfie. I to tak naprawdę wszystko co wiemy na temat tych urządzeń. Realme 6 oraz Realme 6 Pro powinny być mocniejsze od swoich poprzedników. Dla przypomnienia Realme 5 pracował pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 665, był wyposażony w maksymalnie 4 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci na pliki użytkownika.

Zobacz także: Realme X50 Pro 5G oficjalnie zaprezentowany. Jest naprawdę ciekawie!

Tym samym możemy spodziewać się tego, że tegoroczne średniaki chińskiego producenta otrzymają minimum 6 GB RAM-u oraz Snapdragona z serii 7XX. Co więcej Realme 6 Pro może być wyposażony także w modem 5G, ponieważ Realme zapowiedziało, że w tym roku zobaczymy naprawdę sporo urządzeń tej firmy z modemami nowej generacji. Ciężko powiedzieć czy w ciągu najbliższych kilku dni w sieci pojawią się kolejne informacje na temat. Niemniej jednak do 5 marca pozostało już naprawdę niewiele czasu!

Czego oczekujecie po Realme 6 oraz Realme 6 Pro? Chcielibyście by smartfony te trafiły także do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!