Seria Redmi K30 cieszy się sporą popularnością!

Seria Redmi K30 cieszy się sporą popularnością!

Chińscy producenci tak naprawdę przyzwyczaili nas do tego, że co jakiś czas chwalą się wynikami sprzedażowymi dotyczącymi danego urządzenia lub nawet danej serii sprzętów. I podobnie jest w tym przypadku. Bez wątpienia submarka Xiaomi ma powody do dumy, ponieważ seria Redmi K30 sprzedała się w samych Chinach w ponad 3 milionach egzemplarzy!

Seria Redmi K30 strzałem w dziesiątkę?

Na tę chwilę rodzina Redmi K30 składa się z trzech smartfonów. Najpierw na rynek trafił tańszy sprzęt, który miał podbić serca mniej wymagających użytkowników. Niemniej jednak Redmi K30 5G mógł pochwalić się świetnym stosunkiem ceny do możliwości. Połączenie Qualcomm Snapdragona 765G, modemu 5G, ekranu o odświeżaniu na poziomie aż 120 Hz czy 6 GB RAM-u sprawia, że urządzenie to może się podobać. Jakiś czas temu na rynku Państwa Środka pojawił się także Redmi K30 Extreme Edition 5G czyli pierwszy na świecie smartfon z Qualcomm Snapdragonem 768G.

Seria Redmi K30 cieszy się sporą popularnością!

Oczywiście submarka Xiaomi przygotowała także coś dla fanów mocniejszych smartfonów. Redmi K30 Pro jest jednym z najtańszych flagowców z Snapdragonem 865. Wprawdzie nie oferuje on zwiększonej częstotliwości odświeżania wyświetlacza czy ładowania bezprzewodowego, ale użytkownicy, którzy poszukują przede wszystkim wydajności zapewne zwrócili swój wzrok w stronę tego sprzętu. Tak naprawdę Redmi K30 Pro trafił do sprzedaży takżę w naszym kraju jako POCO F2 Pro.

I trzy miliony sztuk sprzedanych smartfonów z serii Redmi K30 robią wrażenie. Wynik ten bez wątpienia w przyszłości będzie jeszcze lepszy. Musimy także pamiętać o tym, że od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się plotki dotyczące modelu oznaczonego jako Redmi K30 Ultra. Sprzęt ten miałby być jeszcze doskonalszą wersją flagowca chińskiej firmy, ale ciężko powiedzieć kiedy dokładnie trafi on na rynek. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Co myślicie o serii Redmi K30? A może korzystaliście z tych smartfonów lub z POCO F2 Pro? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!