Seria Samsung Galaxy S11 może zadebiutować w towarzystwie jeszcze jednego smartfonu!

galaxy s10 tapeta

Jesteśmy coraz bliżej premiery nowych przedstawicieli serii Galaxy S od koreańskiego producenta, Samsunga. Często słyszymy o nich nowe plotki. Najnowsze doniesienia mówią, że wraz z nimi światło dzienne może ujrzeć jeszcze jeden smartfon, a będzie to…

Kolejny składany smartfon!

W lutym tego roku miała miejsce premiera smartfonów z serii Samsung Galaxy S10. Wtedy to też zadebiutował pierwszy składany smartfon tego producenta, Galaxy Fold. Nie popisali się jednak jego wytrzymałością, bowiem tuż po tym, jak trafił on w ręce pierwszych recenzentów ukazała się jego wada, mianowicie bardzo delikatny ekran. Okazało się, że folia widoczna na urządzeniu nie była elementem, który, jak błędnie myślało wiele osób, można nieinwazyjnie usunąć. Wyświetlacze ulegały wówczas uszkodzeniu, ale jak się okazało potem, nawet z tą folią potrafiło dojść do uszkodzenia.

Seria Samsung Galaxy S11 może zadebiutować w towarzystwie jeszcze jednego smartfonu!

Najnowsze doniesienia mówią o tym, że już wkrótce na rynku może pojawić się kolejne składane urządzenie tego producenta. Najprawdopodobniej będzie miało to miejsce podczas premiery najnowszych przedstawicieli serii Galaxy S. Mówi się, że będzie to miało miejsce już 18 lutego 2020 r w San Francisco.

Warto przeczytać: ROOTfails – największe wpadki branży technologicznej: eksplodujący Samsung Galaxy Note 7

Co wiemy o tych urządzeniach? W zasadzie nie ma na razie zbyt wiele pewnych rzeczy. Jeśli chodzi o serię Galaxy S11, to mają one dostać matrycę główną aparatu o rozdzielczości 108 Mpix. To ta sama, którą spotkać możemy w Xiaomi Mi Note 10. Mają one otrzymać ekrany o odświeżaniu aż 120 Hz, co staje się coraz popularniejsze, nie tylko we flagowych urządzeniach. Za ich wydajność, zależnie od regionu, mają odpowiadać układy Snapdragon 865 oraz Exynos 9830.

Samsung Galaxy S10+ jest świetny, choć do ideału mu brakuje

Składany smartfon ma być składany w stylu nowej Motoroli RAZR. Tak naprawdę nic nie wiemy więcej na jego temat więcej oprócz tego, że ma kosztować ok. 1000 dolarów. Jestem bardzo ciekaw, czy tym razem producent wyciągnął wnioski i tym razem wypuszczą dopracowane urządzenie…

Co sądzicie o składanych smartfonach? Czekacie na premierę nowych urządzeń od Samsunga?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!