SeriesGuide również dostanie Material You

seriesguide

Wraz z Androidem 12 Google wniosło nowy design aplikacji nazwany Material You. Ten powoli jest adaptowany przez kolejne programy. Jak się okazuje, tę nowość wprowadził również deweloper aplikacji SeriesGuide.

SeriesGuide z Material You

SeriesGuide to dosyć stara aplikacja mobilna, która na bieżąco jest rozwijana. Służy nam do zapisywania sobie odcinków seriali, które to zobaczyliśmy. Możemy też podejrzeć daty przyszłych premier, a także przeczytać opisy. Tak jak wspomniałem przed chwilą, aplikacja bardzo szybko adaptuje przeróżne nowości.

I tak właśnie SeriesGuide w wersji 63 oferuje Material You. Oprócz tego, możemy również skorzystać z funkcji dynamicznie zmienianych kolorów, która to dostępna jest w Androidzie 12. Już niedługo aplikacja powinna być dostępna w Sklepie Google Play. Jeśli jednak nie możecie doczekać się aktualizacji, to SeriesGuide w v63 możecie pobrać z APK Mirror.

seriesguide v63
SeriesGuide w wersji 63

Zaraz po uruchomieniu aplikacji zauważymy, że elementy stały się większe. Zwłaszcza mowa tu o dolnym pasku, który jest grubszy. Zmieniło się także podświetlenie przycisków. Niestety, nie mam Androida 12, więc nie mogę skorzystać z funkcji dynamicznego motywu kolorystycznego. Na Androidzie 11 kolorystyka aplikacji jest fioletowa – dokładnie tak jak to było wcześniej.

Źródło: własne, Android Police

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!