Świetny klasyk Serious Sam do odebrania za darmo!

Świetny klasyk Serious Sam do odebrania za darmo!

Istnieje wiele “strzelanek” z pierwszej dekady XXI wieku, w które grałem. Jedną z nich jest Serious Sam, która dała mi bardzo dużo zabawy. Jak się okazuje, pierwsza część Serious Sam jest dostępna za darmo!

Serious Sam: Pierwsze Starcie do odebrania za darmo!

Z serią Serious Sam zapoznałem się dzięki niegdyś popularnemu czasopismu Play. To właśnie na płycie dołączonej do jednego z numerów miesięcznika znalazła się gra Serious Sam: Drugie Starcie. Oczywiście, że z tytułem od razu się polubiłem, bowiem dawała dużo zabawy i potrafiła odstresować. Muszę się przyznać, że kilka miesięcy temu udało mi się kupić tę grę za kilka złotych i przypomnieć sobie stare, dobre czasy.

Warto przeczytać: Pamiętasz grę Rayman? Masz teraz świetną okazję aby ją sobie przypomnieć!

Jak się okazuje, Serious Sam: Pierwsze Starcie trafiło na najlepszą możliwą promocję. Tak – właśnie o to chodzi – grę możemy dostać za darmo! Obniżka obowiązuje w sklepie GOG i wystarczy zalogować się na swoje konto i przypisać sobie tytuł. Jeśli spodoba się Wam pierwsza część, to drugą – Serious Sam: Drugie Starcie – możecie nabyć w promocyjnej cenie za 3,29 PLN.

Jeśli chcecie skorzystać z promocji to musicie się pospieszyć! Obniżka trwa dosyć krótko i zakończy się już jutro (to jest 26.08) o 15:00. Grę Serious Sam: Pierwsze Starcie znajdziecie >>tutaj<<, a Drugie Starcie >>tutaj<<.

Graliście kiedyś w Serious Sam? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!