ServerCommander dostępny w świątecznej promocji!

ServerCommander
ServerCommander

Jeśli nadal szukacie świątecznych deali, to może zainteresuje Was promocja na aplikację ServerCommander w Sklepie Google Play!

ServerCommander do kupienia za 1,19 PLN

ServerCommander to aplikacja, za którą odpowiadam ja oraz mój kolega. Przygotowaliśmy ją z własnej potrzeby szybkiego podejrzenia informacji o serwerze. Finalnie wyszedł całkiem ciekawy projekt, którym postanowiliśmy się podzielić. O aplikacji więcej informowaliśmy Was >>tutaj<<.

W okresie świątecznym aplikację można kupić znacznie taniej w Sklepie Google Play! Zamiast standardowych 5,49 PLN, cena wynosi zaledwie 1,19 PLN. Promocja potrwa do 1 stycznia 2023 roku.

Kliknij tutaj, aby kupić aplikację ServerCommander w Sklepie Google Play!

ServerCommander
ServerCommander

ServerCommander to aplikacja mobilna, która pozwala zalogować się do swojego domowego serwera. Po zalogowaniu można uzyskać podstawowe statystyki, takie jak adres IP, użycie CPU, użycie RAM, temperatura czy liczba zainstalowanych pakietów. Ponadto można wykonać podstawowe komendy, takie jak update czy reboot. Wsparcie oprogramowania rozszerzono również o Dockera oraz Yunohosta. Nie zabrakło też szybkiego dostępu do terminala.

Aplikacja ServerCommander jest otwartoźródłowa i jej kod można przejrzeć >>na GitHubie<<.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!