Sharp ma nowego dystrybutora w Polsce! Zapowiada on cztery telefony

sharp

Ta japońska marka telefonów kojarzy mi się przede wszystkim z bezramkowością. Tak, Xiaomi Mi Mix swoją konstrukcją bardzo przypominał model Sharp Aquos Crystal z 2014 roku. Od teraz aż cztery modele tego producenta będą dostępne w oficjalnej polskiej dystrybucji dzięki firmie CK Mediator.

Telefony Sharp można kupić w Polsce już od grudnia 2018 roku. Są to modele Aquos B10, Aquos C10 i Aquos D10, o których mogliście nie słyszeć. Nic dziwnego, gdyż nie są one specjalnie ciekawe, a do tego zostały za wysoko wycenione – porażka murowana.

Flagowiec Sharpa trafi do sprzedaży w naszym kraju

Najciekawszym modelem, który zostanie wprowadzony na nasz rynek jest Sharp Aquos R3. Dystrybutor zaznacza, że został on wyposażony w ekran Pro IGZO Reality o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Jeśli dobrze pamiętacie, to ma on dwa wcięcia, u dołu i u góry. Naprawdę, nie rozumiem tego rozwiązania i jestem ciekaw jak sprawdza się w rzeczywistości.

Sharp Aquos R3 z wyświetlaczem 120 Hz i Snapdragonem 855 zaprezentowany

Poza tym Sharp Aquos R3 ma ciekawą specyfikację, został wyposażony w Snapdragona 855 i 6 GB RAM-u, a także ładowanie bezprzewodowe i głośniki stereo. Obstawiałbym, że będzie kosztował w naszym kraju ponad dwa tysiące złotych.

Warto przeczytać: Recenzja Sharp Aquos S2, bardzo ciekawego bezramkowca

Drugim modelem, jaki ma się pojawić jest Sharp Aquos V. Ten z kolei posiada starszego Snapdragona 835 i pretenduje raczej do miana średniaka, który niczym nie przyciąga. Ma ekran 5,9 cala o rozdzielczości Full HD+ i podwójny aparat 13+13 Mpix, a także 4 GB pamięci operacyjnej. Obawiam się, że cena może wahać się w okolicach 1300 złotych.

Zobacz też: Oto Sharp Aquos Zero 2 – smartfon z ekranem 240 Hz!

Modelami, których dystrybucją również ma się zajmować CK Mediator są znane już Sharp Aquos D10 i Sharp Aquos C10 ze Snapdragonem 630. Wszystkie urządzenia mają się pojawić w sprzedaży jeszcze w październiku.

Co sądzicie o telefonach marki Sharp? Są w stanie Was zainteresować?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!