Sieć stacji paliw MOYA stworzyła aplikację MOYA Firma dla klientów biznesowych

Sieć stacji paliw MOYA stworzyła aplikację MOYA Firma dla klientów biznesowych

MOYA Firma to nowa aplikacja działu flotowego sieci stacji paliw MOYA stworzona z myślą o klientach biznesowych. Wszyscy posiadacze paliwowych kart biznesowych będą mogli rozpocząć z korzystanie z aplikacji już teraz. Ta ma znacząco ułatwić i usprawnić tankowanie paliwa i zarządzanie finansami. Przyjrzyjmy się jej bliżej!

MOYA Firma

Oczywiście aplikacja stworzona przez sieć stację paliw nie jest niczym nowym. W Polsce od dłuższego czasu dostępna jest aplikacja Vitay Orlena, w której mamy dostęp do kuponów promocyjnych, mapy stacji, salda i historii zakupów czy bonów. MOYA Firma to coś innego. Aplikację można pobrać ze Sklepu Play i zarejestrować się jako właściciel firmy lub kierowca. Profil właściciela pozwala na sprawne zarządzanie finansami, płatnościami za faktury z poziomu szybkich przelewów oraz zapewnia kontrolę nad tankowaniami kierowców. Użytkownik ma wgląd w transakcje w dowolnych przedziałach czasowych.

Aplikacja MOYA Firma to pierwsze i jak dotąd jedyne tego rodzaju rozwiązanie na polskim rynku, które pozwala zwiększyć komfort kierowców, a menedżerom flot zapewnia większą kontrolę nad wydatkami i transakcjami. Interface jest intuicyjny i wygodny – został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami dotyczącymi ergonomii oraz bezpieczeństwa. Na bieżąco zbieramy opinie użytkowników i wprowadzamy potrzebne aktualizacje. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla kierowców, jak i szefów flot – zapewnia Marcin Puchalski, kierownik ds. sprzedaży flotowej w Anwim S.A.

Profil kierowcy umożliwia zapłatę za tankowanie bez konieczności wykorzystania fizycznej karty MOYA. Oferuje także nawigację oraz mapę stacji sieci. Poprzez aplikację MOYA Firma możemy kupić nie tylko paliwo, ale także płyn do spryskiwaczy. Rozwiązanie to ma zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki indywidualnej autoryzacji użytkownika przypisanego do danej karty flotowej oraz wszystkie zabezpieczenia, jakie oferuje użytkownikom nowoczesny smartfon (np. czytnik linii papilarnych czy odblokowywanie twarzą). Samej płatności dokonuje się poprzez każdorazowo generowanego sześciocyfrowego kodu.

Korzystacie ze stacji MOYA? Co myślicie o aplikacjach przygotowanych przez stację paliw? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!