Signal z ważnym udogodnieniem. Pozwoli zmienić numer telefonu

Signal

Signal to jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych. Konto w aplikacji jest ściśle powiązane z numerem telefonu. Jak się okazuje, deweloperzy zezwolą na jego zmianę bez utraty historii czatów.

Signal pozwoli zmienić numer telefonu bez utraty rozmów

Signal to coraz popularniejszy komunikator internetowy, który zyskał sporą liczbę użytkowników zwłaszcza rok temu, kiedy to ludzie masowo migrowali z Messengera i WhatsAppa. Wtedy to chętnie wybierano zarówno Signala, jak i Telegrama.

Signal nadal się rozwija i twórcy dodają ciekawe funkcje. Teraz natomiast zdecydowano się na implementację rzeczy, której naprawdę brakowało. Otóż konta w Signalu są powiązane z numerem telefonu. Może się jednak zdarzyć tak, że takowy numer zmieniamy. Co wtedy stanie się z naszymi rozmowami w Signalu? No cóż, z tym był niemały problem, bowiem historii czatów nie dało się po prostu przenieść.

signal-strona
Strona Główna Signal

Najnowsza wersja aplikacji jednak wprowadza nowość, dzięki której możemy zmienić numer telefonu przypisany do naszego konta. Jeśli więc zmienimy numer telefonu to bez utraty historii naszych rozmów dalej będziemy mogli kontynuować rozmowę. Opcję zobaczymy zarówno na iOS, jak i Androidzie. Co ciekawe, jeśli zmodyfikujemy numer telefonu w ustawieniach Signala, to nasi znajomi dostaną stosowne powiadomienie.

Wydaje się to być drobną zmianą, jednak w rzeczywistości może wielu użytkownikom uratować i ułatwić dzień, kiedy to zamierza się zmienić numer telefonu. Cieszę się, że Signal zwraca uwagę na takie detale.

Źródło: Android Authority

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!