skROOT: Xiaomi obniżyło cenę Mi A3 oraz wprowadziło nowy kolor dla Mi 9T Pro

skROOT: Xiaomi obniżyło cenę Mi A3 oraz wprowadziło nowy kolor dla Mi 9T Pro

W ubiegłym tygodniu polski oddział Xiaomi zmienił nieco swoją ofertę. Lekkie zamieszanie nastąpiło wokół ceny średniaka z Androidem One, a także wprowadzono kolejny wariant kolorystyczny najmocniejszego flagowca.

Xiaomi Mi A3 taniej o 200 złotych

Sprzedaż modelu Mi A3 rozpoczęła się na początku sierpnia tego roku. Wzbudził on wiele emocji, w tym zawodu, gdyż liczono na to, że oprócz globalnego wariantu dla Mi CC9e pojawi się również Mi CC9 w postaci Mi A3 Pro. Dlaczego? Podstawowy model negatywnie zaskakuje ekranem, który ma rozdzielczość jedynie HD+. Postępu dokonano jeśli chodzi o technologię wyświetlacza, ale to dość spory krok wstecz pod względem zagęszczenia pikseli, tym bardziej, że na panelu AMOLED jest to bardziej zauważalne.

skROOT: Xiaomi obniżyło cenę Mi A3 oraz wprowadziło nowy kolor dla Mi 9T Pro
Xiaomi Mi A3

Nowa wycena w pewien sposób rekompensuje wady tego modelu. W gratisach nie ma za to opaski Mi Band. Od teraz Xiaomi Mi A3 oferowany będzie w następujących stawkach:

  • 899 złotych za model 4/64 GB
  • 999 złotych za model 4/128 GB

Są to identyczne stawki jakie przyjdzie nam zapłacić za Redmi Note 7, który ma starszy procesor, ale za to ekran Full HD i MIUI, które ja preferuję nad czystego Androida.

Biały kolor dla Mi 9T Pro

Do wyboru mamy od niedawna nowy wariant kolorystyczny Xiaomi Mi 9T Pro. Jest to kolor biały perłowy, czyli powiedziałbym, że najbardziej elegancki. Wcześniejsze, czerwony i niebieski, były według mnie dość agresywne i miały gamingowy charakter.

https://www.facebook.com/XiaomiPoland/photos/a.222144351535727/786514211765402/

Zobacz też: Xiaomi Mi 9 Lite trafił do sprzedaży w naszym kraju

Perłowy Mi 9T Pro pokazuje swoją klasę i z pewnością nie wygląda kiczowato. Dostępny jest w sklepie mi-home, a także u oficjalnego dystrybutora x-kom.pl, ale jedynie w wersji 6/128 GB.

Jak wiemy, do oferty Xiaomi mają dołączyć niedługo kolejne średniaki: Redmi Note 8 Pro oraz Mi 9 Lite. Na którego czekacie bardziej? A może skusicie się na Mi A3 w obniżonej cenie lub Mi 9T Pro w nowym kolorze? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!