Słuchawki Apple AirPods Studio mogą trafić na rynek jeszcze w pierwszej połowie tego roku

Słuchawki Apple AirPods Studio mogą trafić na rynek jeszcze w pierwszej połowie tego roku

Już jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki na temat słuchawek AirPods Studio. Według najnowszych informacji Apple już na dobre rozpoczęło produkcję tego urządzenia i już niedługo powinna odbyć się jego premiera. Czy jest na co czekać?

Apple AirPods Studio

To, ze produkcja nowych słuchawek giganta z Cupertino ruszyła na dobre oznacza, że faza testowa już się zakończyła i wszystko zostało odpowiednio dopracowane. Oczywiście na temat tego sprzętu nie wiemy zbyt wiele. Wcześniejsze informacje mówiły o premierze latem lub jesienią tego roku, ale z racji tego, że produkcja ruszyła na dobre momentalnie w sieci pojawiły się przecieki mówiące o prezentacji Apple AirPods Studio jeszcze w tej połowie roku. W czerwcu amerykański producent zorganizuje konferencję online dla programistów i bardzo możliwe, że podczas tego wydarzenia odbędzie się także prezentacja zupełnie nowych słuchawek.

Czym będą AirPodsy Studio? Nowość giganta z Cupertino to nauszne słuchawki bezprzewodowe, które swoim wyglądem mogą przypominać Beats Studio 3. Pady mają zostać wykonane z wysokiej jakości skóropodobnego materiału, który zapewni wygodę pozwalającą na wiele godzin korzystania z tego sprzętu. Cena Apple AirPods Studio ma zostać ustalona w samych Stanach Zjednoczonych na 349 dolarów czyli jakieś 1450 zł. Bez wątpienia produkt ten trafi także do Europy, a w tym i do naszego kraju, ale cenę obowiązującą na Starym Kontynencie zapewne poznamy dopiero podczas oficjalnej premiery.

Zobacz także: realme już za kilka dni zaprezentuje światu dwie pary słuchawek TWS!

Jednocześnie mam nadzieję, że AirPodsy Studio nie będą po prostu Beats Studio 3 ze zmienionym logo. Obecność “studio” w nazwie może świadczyć o tym, że amerykański producent będzie chciał zapewnić użytkownikowi studyjną jakość dźwięku. Czy tak będzie w rzeczywistości? Tego powinniśmy dowiedzieć się już niedługo!

Czekacie na premierę AirPods Studio? Czego oczekujecie po nowych słuchawkach firmy Apple? A może korzystacie z jednego ze starszych modeli bezprzewodowych słuchawek amerykańskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!