Słuchawki Huawei FreeBuds 5i zaprezentowane! Całkiem możliwe, że je kupicie

Huawei FreeBuds 5i
Huawei FreeBuds 5i

Huawei właśnie zaprezentował kolejne budżetowe słuchawki TWS. Huawei FreeBuds 5i mają być godnymi następczyniami modelu 4i, który świetnie przyjął się w Polsce. Co oferują?

Huawei FreeBuds 5i

FreeBuds 4i okazały się być naprawdę dobre. Na start mogliśmy kupić je za 199 złotych i ciężko było znaleźć w tej cenie coś lepszego. Otrzymaliśmy połączenie do wielu urządzeń jednocześnie, obsługę aplikacji mobilnej, całkiem dobre ANC, wygodny chwyt w uchu oraz dobrą jakość audio. Huawei jednak próbuje to przebić i już w Chinach zadebiutował model 5i.

FreeBudsy 5i mają 4redukować hałasy nawet o natężeniu 42 dB. W trybie wygłuszania mają działać nawet 6 godzin, a bez ANC – 7,5 godziny. Oczywiście czas ten wydłużymy wykorzystując ładowanie w etui, gdzie bateria pojemność ma 410 mAh. Same słuchawki natomiast mają ogniwa 55 mAh. 15 minut ładowania za pomocą USB-C ma dać nam kolejne 4 godziny odsłuchu.

Huawei FreeBuds 5i
Huawei FreeBuds 5i

Jedna słuchawka waży 4,6 g, a ich wymiar to 30,9 x 23,9 x 21,7. Nie zabrakło łączności Bluetooth 5.2 oraz polimerowych przetworników 10 mm. Opóźnienie dźwięku podobno wynosi 94 ms.

Słuchawki będą sprzedawane w Chinach już 18 czerwca w cenie 599 juanów, co daje około 385 PLN. Co prawda, nie wiemy czy słuchawki będą dostępne w Polsce, jednak przypuszczamy, że tak się stanie – tym bardziej, że poprzedniczki okazały się być sukcesem.

Źródło: Fonearena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!