Douszne słuchawki gamingowe? Takie są Logitech G333!

Douszne słuchawki gamingowe? Takie są Logitech G333!

Logitech G to popularna seria akcesoriów i peryferiów dla graczy. Producent właśnie zaprezentował nowe, przewodowe słuchawki dokanałowe Logitech G333, które podłączymy zarówno przez USB-C, jak i Jack 3,5 mm.

Logitech G333

Douszne słuchawki to bardzo wygodne akcesorium, bowiem zajmuje niewiele miejsca, a oferuje bardzo dobrą jakość audio. Gamingowa odmiana tego sprzętu z pewnością przyda się tym, co lubią grać na konsolach kieszonkowych, jak i na smartfonach. Dlatego też Logitech zaprezentował słuchawki G333.

Warto przeczytać: Logitech MX Keys – po prostu świetna klawiatura [RECENZJA]

Co prawda, marka dopiero co zaprezentowała ten produkt, ale poznaliśmy jego szczątkową specyfikację. Słuchawki gamingowe będzie można podłączyć do sprzętu zarówno przez Jack 3,5 mm, jak i przez USB-C (za pomocą specjalnej przejściówki). To sprawia, że sprzęt będzie kompatybilny zarówno ze smartfonami, jak i komputerami. Oczywiście akcesorium ma oferować mikrofon, jak i podwójne sterowniki. Nie zabrakło dobrego wykonania z aluminium, a w zestawie znajduje się specjalne etui do transportu i trzy rozmiary gumek. Co ciekawe, przewód jest płaski, dzięki czemu się nie plącze, a gumowa otoczka ma sprawić, że mają one posłużyć wyjątkowo długo. Cena? W Stanach Zjednoczonych ma ona wynosić 50 USD, czyli niecałe 200 złotych.

Douszne słuchawki gamingowe? Takie są Logitech G333!

Oprócz modelu G333, Logitech zaprezentował całą linię produktów związanych z grą League of Legends. Wśród peryferiów inspirowanych tym tytułem znajdziemy słuchawki Logitech G733, mysz G305, a nawet podkładkę G840 i klawiaturę G PRO. Co ważne słuchawki douszne G333 również zostaną wydane w wersji League of Legends.

Douszne słuchawki gamingowe? Takie są Logitech G333!

Takie słuchawki to całkiem ciekawy powód, aby powrócić do słuchawek przewodowych. Sam niegdyś je uwielbiałem i do dzisiaj mam kilka par takich słuchawek. Co prawda, teraz wolę korzystać ze sprzętów bezprzewodowych, jednak są momenty, kiedy słuchawki z kabelkiem są niezastąpione.

Jak Wam się podobają słuchawki Logitech G333? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!