Czy słuchawki Setty TWS z Biedronki są dobre? Sprawdziliśmy!

Słuchawki Setty
Słuchawki Setty

Pod koniec września w sklepie Biedronka Home pojawiły się całkiem kuszące słuchawki TWS (Tree Wireless) marki Setty i to w dobrej cenie. Postanowiliśmy je sprawdzić.

Słuchawki Bluetooth Setty TWS

Słuchawki bezprzewodowe, douszne Setty są od jakiegoś czasu stałym elementem internetowego sklepu Biedronka Home. Jednakże na stronie aukcji niewiele wiadomo na temat tego sprzętu. Urządzenie oferuje Bluetooth oraz złącze USB-C do ładowania. Słuchawki włączają się automatycznie po wyjęciu z etui. Są też gesty, w tym takie do zmiany głośności poprzez szybkie, dwukrotne dotknięcie przycisku funkcyjnego na lewej lub prawej słuchawce. Można też skorzystać z asystenta głosowego.

Słuchawki Setty
Słuchawki Setty

Wewnątrz obudowy mamy wskaźnik naładowania baterii, a sama forma słuchawek przypomina Apple AirPods. W zestawie znajdują się także dwa komplety gumek S i L oraz przewód do ładowania. Cena słuchawek to 69,90 złotych, czyli naprawdę niewiele.

Słuchawki Setty
Słuchawki Setty

Dlatego też postanowiliśmy zobaczyć jak dobre one są i czy może na rynku znajdziecie coś lepszego (spoiler: tak, znajdziecie). Poniżej znajduje krótki materiał wideo zawierający wszelkie potrzebne informacje, które warto znać o słuchawkach Setty.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!