Słuchawki TWS OnePlus na horyzoncie. Kiedy możemy spodziewać się ich premiery?

oneplus 8 aparat

Firma OnePlus posiada w swojej ofercie słuchawki bezprzewodowe, ale nadal obie kopułki połączone są jednym przewodem. W ostatnich miesiącach wyjątkowo dużą popularnością cieszą się jednak słuchawki TWS i w końcu dostrzegł to także chiński producent. Wszystko wskazuje na to, że sprzęt ten zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu!

Czym OnePlus nas zaskoczy?

Oczywiście firma OnePlus robi wszystko, aby ukryć wszystkie informacje w tajemnicy aż do samej premiery. Niemniej jednak w sieci pojawiło się już sporo plotek na ten temat. Zacznijmy od samej daty premiery. Najprawdopodobniej OnePlus Buds, bo właśnie pod taką nazwą mają słuchawki te trafić na rynek, zadebiutują już w lipcu tego roku. Podczas tej samej konferencji powinniśmy oficjalnie zobaczyć zupełnie nowego średniaka producenta z Państwa Środka. Możemy być wręcz pewni, że sprzęty te trafią do sprzedaży na rynku globalnym, a nie jedynie w samych Chinach.

Słuchawki TWS OnePlus na horyzoncie. Kiedy możemy spodziewać się ich premiery?

Co ciekawe słuchawki te mają oferować zdecydowanie większą funkcjonalność z smartfonami działającymi pod kontrolą OxygenOS. Nie zabraknie funkcji lokalizowania słuchawek bezpośrednio z poziomu telefonu, a także superszybkiego parowania po otwarciu pudełka. Same słuchawki powinny być wyposażone także w dotykowe panele, które pozwolą nam na sterowanie muzyką, odbieranie oraz odrzucanie połączeń czy zmianę głośności.

Zobacz także: OPPO może zaprezentować w przyszłym roku technologię SuperVOOC 3.0 oferującą moc aż 80 W

Pełna specyfikacja oraz cena nadal pozostają tajemnicą. Niemniej jednak do lipca pozostało jeszcze trochę czasu i liczę na to, że już niedługo w sieci pojawi się więcej informacji na ten temat. Tak naprawdę większość producentów posiada już w swojej ofercie słuchawki TWS i jeśli OnePlus chce nawiązać z nimi realną walkę to musi zrobić wszystko, aby zaoferować rewelacyjną jakość dźwięku i jednocześnie rozsądną cenę. Miejmy nadzieję, że producent z Państwa Środka ma jakiegoś asa w rękawie, którym oczaruje nas wszystkich!

Na zdjęciu głównym znajduje się OnePlus 8, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o słuchawkach TWS OnePlus? Czekacie na premierę tego sprzętu? Korzystacie z urządzeń OnePlus? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!