Smartwatch od firmy Samsung za darmo. Jest jeden warunek

Samsung Galaxy Watch 6 (Classic) oficjalnie
Samsung Galaxy Watch 6 (fot. ROOTBLOG)

Producenci często mocno zaznaczają swoją pozycję na rynku. Oprócz najnowszych technologii liczą się także promocje, które mają na celu skusić potencjalnych nabywców. Samsung udostępnia na rynku kolejną promocję polegającą na zakupie zegarka. W zamian za darmo również otrzymamy zegarek. Zasady są naprawdę proste!

Darmowy zegarek Samsung Galaxy Watch 4 na wyciągnięcie ręki

Producent, idąc za ciosem swoich promocji znowu ma dla klientów niespodziankę. Nie tak dawno pisałem na łamach Rootblog.pl, że kupując smartfona Samsung Galaxy S23+ lub S23 Ultra można otrzymać darmowy smartfon Galaxy S20 FE 5G. Tym razem producent zmienia założenie oferując klientom smartwatche. Takie działanie to nic innego jak wietrzenie swoich magazynów. Czyżby coś się nie sprzedało? Wróćmy jednak do naszej promocji, bo jest ona również interesująca.

Smartwatch od firmy Samsung za darmo. Jest jeden warunek
fot.Samsung.com

Wystarczy, że dokonamy zakupu zegarka Samsung Galaxy Watch 6 Classic lub modelu Galaxy Watch 5 Pro a producent podaruje nam kolejny zegarek, czyli Galaxy Watch 4. Oczywiście przejdźmy do zasad promocji, bo są one niezwykle ważne. Jak skorzystać z promocji firmy Samsung? W zasadzie tak samo jak to miało miejsce w przypadku smartfonów. W pierwszej kolejności dokonujemy zakupu zegarka Samsung Galaxy Watch 6 Classic lub modelu Samsung Galaxy Watch 5 Pro w sklepie Komputronik, Media Expert, RTV Euro AGD oraz wielu innych popularnych dyskontach. Ważną informacją jest fakt, że zakup musi mieć miejsce w dniach od 11.03.2024 do 31.03.2024r (godzina 23:59 – zgodna z zamówieniem na serwerze partnera handlowego). Następnie wystarczy, że zarejestrujemy nasze urządzenie na dedykowanej stronie producenta podając wszelkie informacje zgodne z regulaminem Samsung.

Smartwatch od firmy Samsung za darmo. Jest jeden warunek

Producent zbierze wszystkie zgłoszenia wykonane od 11.03.2024 do 14.04.2024 roku poddając je dokładnej weryfikacji. Wszyscy uczestnicy otrzymujący pozytywny wynik mogą spodziewać się nowego zegarka Samsung Galaxy Watch 4 (kolor czarny) w ciągu 30 dni. W regulaminie znajdziemy informacje, że nagród dostępnych w promocji jest 2600 sztuk. Opiekunem promocji jest Agencja reklamowa Smolar. W razie problemów należy kontaktować się bezpośrednio z organizatorem.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!