Promocja od Samsunga, na której zawiesisz oko. Smartfon za darmo!

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy S23 Ultra (fot. ROOTBLOG)

Ogromne koncerny elektroniki uwielbiają zaskakiwać swoich klientów. Samsung często przechodzi samego siebie czego przykładem jest specjalna oferta na zakup modeli Galaxy S23+ lub S23 Ultra. W zamian producent za darmo zaoferuje innego smartfona z rodziny S.

Samsung daje coś za darmo to trzeba brać

Promocja przygotowana przez koreański koncern na pewno wbija szpilkę konkurencji w plecy. Wszystko za sprawą oferty, jaką przygotował Samsung, w której za darmo można otrzymać smartfona Samsung Galaxy S20 FE 5G. Co dokładnie trzeba zrobić? Sprawa jest bardzo prosta. Powyższe urządzenie trafi do szczęśliwców, którzy kupią Samsung Galaxy S23+ lub Samsung Galaxy S23 Ultra maksymalnie do 17 marca. Kolejnym działanie jest pełna rejestracja i aktywacja urządzenia do 24 marca.

Na czym to dokładnie polega? Poprzez aktywacje producent rozumiem uruchomienie telefonu z kartą polskiego operatora na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Oprócz tego musimy skorzystać z aplikacji Samsung Members, aby potwierdzić swój udział w promocji. Po kliknięciu specjalny baner otworzy się nam formularz rejestracyjny. Tam oprócz poprawnych danych załączamy dowód zakupu urządzenia. Pamiętajmy, że do rejestracji musi dojść w Polsce. W razie problemów z działaniem formularza lub innych błędów Samsung prosi o kontakt znajdujący się w regulaminie.

Gdzie należy kupić Samsunga Galaxy S23+ lub S23 Ultra?

Jest to kolejna ważna informacja. Promocji podlegają smartfony wyłącznie ze sklepów, które zaprezentował producent. I tak Samsunga Galaxy S23+ lub S23 Ultra kupisz w Komputronik, lub innych popularnych dyskontach takich jak: Media Expert, RTV Euro AGD, MediaMarkt i wiele innych. Szerszą listę punktów znajdziemy bezpośrednio w regulaminie. Pamiętajmy, że w promocji nie bierze udział model Samsung Galaxy S23. Liczba darmowych “prezentów” również jest ograniczona. Według informacji od producenta to 780 sztuk przeznaczonych na całą Polskę. Jak widzimy ilość sztuk jest ograniczona i powinniśmy się spieszyć, bo mimo iż Samsung Galaxy S20 FE 5G to model z 2020 roku to ciągle reprezentuje on pewną klasę oraz wartość.

Źródło: Samsung

Komputronik jest partnerem portalu, link nie jest afiliacyjny, ale pozwala na zmierzenie ruchu, który generujemy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!