Nadchodzi smartwatch od App… od Xiaomi!

Xiaomi smartwatch

Xiaomi oprócz ożywienia serii Mi Note szykuje dla nas coś jeszcze. Okazuje się, że już niedługo zadebiutuje ich smartwatch. Może i przypomina on bardzo smartwatche od amerykańskiego giganta, Apple, ale według dotychczas znanych nam informacji, będzie naprawdę niezły!

Ładny oraz funkcjonalny

Tak właśnie będzie można opisać nadchodzący gadżet od Xiaomi. Smartwatch ten ma być napędzany przez układ Qualcomm Snapdragon Wear 3100. Według infografiki, która pojawiła się w sieci, ma się tam znaleźć Wi-Fi, GPS, a także NFC oraz wsparcie dla eSIM! Jeśli trafi on do sprzedaży na rynku globalnym, może okazać się prawdziwym hitem. Znając tę markę, jego cena nie będzie raczej wygórowana, co w połączeniu z tym wszystkim spowoduje ogromne zainteresowanie tym smartwatchem. No przecież to wszystko wygląda zbyt idealnie jak na Xiaomi, NFC i eSIM? Nie każdy ich smartfon ma możliwość płacenia zbliżeniowo, a tu się okazuje, że najprawdopodobniej znajdziemy taką możliwość w ich smartwatchu.

Xiaomi smartwatch

Mówi się, że to wszystko ma pracować pod kontrolą systemu Wear OS. Naprawdę zaczynam powątpiewać w to wszystko, bo to wszystko wygląda zbyt idealnie. Jego wygląd natomiast z pewnością będzie budził wiele kontrowersji. Wyglądać on będzie prawie tak samo, jak smartwatche od Apple. No spójrzcie sami i spróbujcie się ze mną nie zgodzić.

Xiaomi smartwatch

Warto przeczytać: Czy warto kupić zegarek sportowy Xiaomi Amazfit GTR 47 mm? [RECENZJA]

Podobieństwo jest widoczne na pierwszy rzut oka. Zaoblony, prostokątny kształt, pokrętło z boku oraz przycisk. Nawet ja, jako fan tej marki, mogę im zarzucić w tym momencie aż za dużą inspirację podobnym produktem od Apple. Mimo to, wygląda on naprawdę dobrze, przynajmniej takie jest moje zdanie. Jego premiera ma odbyć się już 5 listopada, a więc za niecały tydzień. Bez dwóch zdań, jeśli Xiaomi wyceni go odpowiednio, to mogą być pewni, że ten gadżet trafi w moje ręce.

Co sądzicie o tym smartwatchu? Myślicie, że trafi on do sprzedaży także w Polsce? Piszcie swoje przemyślenia na jego temat w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!