Mobilne Spotify doczeka się zmian w interfejsie. Teraz wygląda to nowocześniej

spotify

Ostatnie miesiące to czas sporych zmian w Spotify. Jakiś czas temu dostaliśmy nowy interfejs w aplikacji desktopowej. Teraz natomiast pewne zmiany zobaczymy w wersji mobilnej.

Spotify z nowym miniodtwarzaczem

Spotfy już zdążyło znacznie przerobić interfejs komputerowej wersji aplikacji, ale również mobilna doczekała się kilku zmian. Jak się jednak okazuje, to nie był koniec nowości, bowiem kolejne zobaczymy już niedługo. Mowa tu o kompletnie nowym miniodtwarzaczu. O co chodzi?

O ten pasek na dole, który mamy w Spotify podczas odtwarzania muzyki. Już niedługo nie będzie on “przyczepiony” do dołu ekranu, a pływający. Ponadto zostanie zaokrąglony – podobnie jak okładka odtwarzanego utworu. Co równie ciekawe, pasek postępu został pogrubiony i przeniesiony z góry na dół.

Tło paska natomiast będzie brało swoją barwę bezpośrednio z koloru dominującego w okładce odtwarzanej piosenki. Znajdujące się na pasku przyciski również nieco się różnią i lepiej pasują do nowego designu.

spotify
(fot. Android Police)

Póki co, nowość jest w fazie testów i nie wiemy kiedy zostanie wprowadzona. Nie są to zbyt ogromne zmiany, jednak z pewnością każdy je zauważy, tym bardziej, że Spotify to szalenie popularna aplikacja, z której korzysta wiele osób.

Źródło: Android Police

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!