Spotify Wrapped 2019 to nie tylko podsumowanie bieżącego roku ale również dekady!

Spotify Wrapped 2019 to nie tylko podsumowanie bieżącego roku ale również dekady!

Już od kilku lat Spotify pod koniec każdego roku udostępnia narzędzie, dzięki któremu użytkownicy mogą przejrzeć swoje muzyczne statystyki. Jednak Spotify Wrapped 2019 to nie tylko podsumowanie bieżącego roku, ale również całej dekady. 

Dzięki Spotify Wrapped wiem, że w 2019 roku słuchałem muzyki przez 31500 minut

Spotify właśnie udostępniło swoim użytkownikom spersonalizowane statystyki, dzięki którym każdy z nas może dowiedzieć się, który artysta był najczęściej słuchany, które utwory towarzyszyły nam w codzienności oraz jakie podcasty najchętniej wybieraliśmy, a nawet z których krajów owa muzyka pochodzi. Wszystko to zostało udostępnione w formie 15 różnych slajdów, które wyglądają mniej więcej tak:

Jak możecie zauważyć, zestawiono jeszcze takie dane jak wcześniej wspomniane pochodzenie piosenek, ale również najczęściej wybierane gatunki. Co ciekawe, ze względu na końcówkę drugiej dekady XXI wieku postanowiono pokazać niektóre ze statystyk z poprzednich lat używania usługi. Ja ze Spotify korzystam od 2013 roku (a więc dosyć długo) i najczęściej wybieranym przeze mnie twórcą był Steve Jablonsky. Warto wspomnieć również o podcastach, które byłe brane pod uwagę w zestawieniach pór roku oraz otrzymały swój własny slajd.

Warto zobaczyć: Sprawdzamy Spotify Lite… na Moto G z 2013 roku

W trakcie trwania tych 15 slajdów w tle gra najczęściej słuchana przez nas muzyka. Natomiast na ostatnim, szesnastym slajdzie dostajemy dwa małe skróty statystyk (jeden dotyczy 2019 roku, a drugi minionej dekady), które łatwo możemy udostępnić w social mediach.

Swoje własne statystyki Spotify Wrapped możecie zobaczyć >pod tym linkiem<.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!