Spotify Wrapped 2022 już jest! Jak tam Wasze statystyki?

Spotify Wrapped 2022
Spotify Wrapped 2022

No i już tradycyjnie, jak co roku, możemy obejrzeć Spotify Wrapped 2022. O co z tym chodzi?

Spotify Wrapped 2022

Spotify Wrapped 2022 to coś, na co czeka sporo użytkowników platformy. Dlaczego? Jest to zbiór przeróżnych statystyk na temat słuchanej przez nas muzyki. Widząc takie podsumowanie ostatniego roku możemy wiele dowiedzieć się o sobie. Spotify udostępnia sporo ciekawych informacji.

Co dowiemy się dzięki Wrapped? Mowa tu chociażby o pełnym czasie słuchania muzyki wyrażonym w minutach. Jesteśmy też w stanie poznać najczęściej wybierane gatunki muzyki, jak i TOP 5 ulubionych piosenek. Mało tego, możemy zapoznać się najczęściej wybieranymi autorami. Jeśli słuchamy kogoś szczególnie często, to zostanie podany w jakim % największych fanów jesteśmy.

Ponadto wraz ze Spotify Wrapped, dostajemy spersonalizowaną playlistę, która to zawiera najczęściej słuchane przez nas piosenki w 2022 roku. Jest to dobry sposób na odświeżenie sobie tych wszystkich kawałków.

Jak zobaczyć swoje Spotify Wrapped 2022?

Od dzisiaj (to jest 30 listopada 2022) każdy z użytkowników może zobaczyć swoje, spersonalizowane Wrapped. Te jest dostępne w aplikacji Spotify na telefonach, na komputerach oraz w przeglądarce >>tutaj<<.

Źródło: Spotify, własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!