Spotify z promocjami dla nowych, jak i stałych użytkowników!

spotify

Jeśli chciałbyś zacząć przygodę ze serwisami streamingowymi, a dokładnie ze Spotify, to teraz jest dobra na to pora. Jak się okazuje, właśnie wystartowała promocja, dzięki której możemy dostać albo wyjątkowo długi okres Premium za darmo, albo (jeśli już jesteś klientami Spotify) 3 miesiące Premium w obniżonej cenie!

Z serwisów streamingowych korzystam nieprzerwanie od 2012 roku. Oczywiście mowa tu o Spotify, z którym przez tyle lat nie potrafiłem się rozstać. Mało tego, gdzieś od 2015 regularnie wykupuje konto premium. Ciężko mi jest wyobrazić sobie życie bez tej usługi – korzystam z niej na prawie każdym moim sprzęcie – na smartfonie z Androidem, na komputerze z Windowsem oraz na laptopie z Linuxem.

3 miesiące Premium w Spotify za darmo!

Standardowo nowi użytkownicy otrzymują miesiąc darmowego konta premium. Spotify postanowiło jednak przygotować specjalną promocję, dzięki której okres ten trwa trzy razy dłużej. Aby skorzystać z promocji należy wejść >>na tę stronę<<, zarejestrować się w usłudze i uruchomić dowolny plan subskrypcji z podaniem danych karty płatniczej lub PayPal. Po minięciu 90 dni usługa automatycznie pobierze środki z Waszego konta (standardowo 19,99 PLN). Aby tego uniknąć należy od razu anulować subskrypcję premium. Oferta trwa do 31 grudnia 2020 roku.

Warto przeczytać: PROMOCJA: Do odebrania 90 dni konta HiFi w Tidal za 3 złote!

Jak wynika z wyżej napisanej instrukcji, z promocji mogą skorzystać tylko i wyłącznie nowi użytkownicy Spotify. Domyślam się jednak, że znajdą się tacy użytkownicy tej usługi, którzy będą skłonni założyć nowe konto w celu skorzystania ze obniżki. Otóż samo nowe konto nie wystarczy – trzeba jeszcze wykorzystać inną kartę płatniczą, która nie była wcześniej używana do zapłacenia za usługi premium w Spotify. Nadać się do tego powinna karta wirtualna Revolut. Co ważne, Spotify przygotowało promocję również dla stałych klientów!

3 miesiące Premium W Spotify w cenie 1

Jeśli jesteś już klientem Spotify to nadal możesz skorzystać z promocji, ale nieco innej. Otóż zamiast znowu płacić 19,99 PLN za kolejne 30 dni usługi, możesz za tę samą kwotę dostać aż 3 miesiące Premium! To jest całkiem korzystna oferta, bowiem w takim wypadku miesiąc Premium kosztuje około 6,66 złotych.

Podobnie jak wyżej opisana promocja, tak i ta trwa do końca grudnia. Muszę jednak zaznaczyć, że skorzystać z niej mogą tylko klienci, którzy zrezygnowali z konta Premium nie wcześniej niż 17 października 2020 roku. Aby sprawdzić czy kwalifikujesz się do wzięcia udziału w promocji musisz zalogować się na stronie Spotify i sprawdzić >>tutaj<<.

Korzystacie ze Spotify? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!