Steam Deck w promocji! Pierwszy raz

Steam Deck
Steam Deck

Nie ma co się rozpisywać – Steam Deck pierwszy raz znalazł się w promocji w oficjalnym sklepie Valve. Obniżka wynosi 10%.

Steam Deck 10% taniej

Jeśli planujesz zakup konsoli Steam Deck to nie musisz dłużej czekać. Sprzęt właśnie został przeceniony w oficjalnym sklepie (i jedynym, który oficjalnie prowadzi sprzedaż) Valve. Obniżka nie wynosi jakoś specjalnie dużo, bo 10%, ale lepiej tyle niż nic. Promocja potrwa do 23 marca. Jak wyglądają ceny?

  • 64 GB – 1709,10 zł zamiast 1899 zł
  • 256 GB – 2249,10 zł zamiast 2499 zł
  • 512 GB – 2789,10 zł zamiast 3099 zł
Różnice w modelach Steam Deck
Różnice w modelach Steam Deck

Wielu mówi, że najbardziej optymalną wersją jest środkowy wariant z 256 GB. Jednak jak ktoś ma chociaż przeciętne zdolności manualne to może pokusić się o zakup wersji 64 GB i własnoręczną wymianę dysku na większy. Wtedy można zaoszczędzić parę stówek, a także jednocześnie poznać budowę sprzętu i działanie systemu operacyjnego. Nie ma też co martwić się następcą – Steam Deck 2 nie powstanie przez kolejne kilka lat.

Steam Deck
Steam Deck

Dla przypomnienia, Steam Deck to komputer PC w formie konsoli, który to wykorzystuje system Linux oraz układ AMD oparty o architekturę Zen 2 + RDNA 2. Gry są uruchamiane dzięki, między innymi, technologii Proton implementującej Wine i DXVK. Steam Deck, po podłączeniu do monitora, może też pełnić rolę zwykłego komputera biurowego.

Steam Deck kupisz tutaj

Źródło: Valve

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!