Wiosenna wyprzedaż Steam 2023 wystartowała!

Steam Spring Sale 2023

Już dziś (16.03.2023) rozpoczęły się kolejne wyprzedaże na najpopularniejszej platformie z grami! Wyprzedaż Steam Spring Sale 2023 wyruszyła o godzinie 18:00 czasu środkowoeuropejskiego (CET) i potrwa ona równo tydzień, do 23 marca, do godziny 18:00 (CET). W trakcie wyprzedaży będziemy mogli trafić na różne obniżki cenowe dochodzące nawet do ponad -90%!

Najciekawsze promocje

Valve od lat podbija serca graczy jeśli chodzi o gry oraz ich dystrybucję gier, ale dopiero 2022 roku był momentem, w którym firma odniosła pierwszy poważny sukces w sprzedaży hardware’u. Ich przenośna konsola Steam Deck zdobyła ogromną popularność, a teraz w ramach wyprzedaży Spring Sale możemy ją dostać w cenie niższej o 10%!

No dobra, a co z samymi grami? Całkiem nieżle!

Platforma Valve urządza wielkie wyprzedaże więcej niż raz w roku. Stąd szanse na kupno wymarzonej gry w dobrej cenie często są duże, a nawet jeżeli nie uda nam się zdążyć przed końcem obecnej wyprzedaży, kolejnej możemy się spodziewać w przyszłym kwartale! Po ukończeniu pierwszej części Life is Strange oraz Life is Strange: Before the Storm, mam w planach zaopatrzyć swoją bibliotekę Steam w kolejną odsłonę, czyli Life is Strange 2. A wy macie w planach zakup jakichś nowych gier? Podzielcie się w komentarzach!

Źródło: Steam

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!