Letnia wyprzedaż Steam 2023 ruszyła!

Summer Steam Sale 2023

Wyczekiwana przez PC-towych graczy wyprzedaż u wujka Gabena wystartowała wczoraj (29.06.2023) o godzinie 19:00 letniego czasu środkowoeuropejskiego (CEST). Summer Steam Sale 2023 potrwa 2 tygodnie, do godziny 19:00 letniego czasu środkowoeuropejskiego (CEST) dnia 13 lipca 2023. Jest to jeden z tych okresów w roku, kiedy dzięki obniżkom dochodzącym do nawet -90% możemy wyrwać swoje wymarzone produkcje w korzystnych cenach! Warto wówczas rzucić okiem na pakiety, w których paczka kilku gier może nas kosztować jeszcze mniej! Ja polecam od siebie pakiet grami z serii SUPERHOT, Portal, Left 4 Dead czy Saints Row.

Najciekawsze promocje

Zanim przejdziemy do gier zdecydowanie warto wspomnieć o hardware’owym sukcesie Valve, jakim jest Steam Deck. Oparty na linuxie komputer w formie przenośnej konsoli do gier zyskał uznanie graczy na całym świecie, a przez najbliższe 2 tygodnie możemy go mieć nieco taniej! Wersja z 64 GB pamięci eMMC dostępna jest z obniżką -10% w cenie 1709,10 zł, wersja z pamięcią NVMe SSD o pojemności 256 GB dostępna jest z obniżką -15% w cenie 2124,15 zł, a najwyższy model z pamięcią NVMe SSD o pojemności 512 GB dostaniemy z obniżką -20% w cenie 2479,20 zł.

A jak z samymi grami? O tak:

Wielkie wyprzedaże na platformie Gabe’a Newella pojawiają się częściej niż tylko raz w roku, nie tylko latem! Dlatego jeżeli nie udało nam się zdążyć w czasie i kupić wymarzonej gry na platformie Steam taniej, następna okazja będzie na nas czekać w kolejnym kwartale, a może i nawet szybciej! Ja sam nie miałem w planach tym razem kupować nowych gier. Moja biblioteka Steam już teraz liczy sobie masę tytułów, które czekają na mnie od dawna. Trudno jest mi się jednak powstrzymać i podejrzewam, że koniec końców moja biblioteka powiększy się o Hellblade: Senua’s Sacrifice. A wy planujecie wyposażyć bibliotekę Steam w jakieś nowe gry? Podzielcie się w komentarzach!

Źródło: Steam

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!