Steam Deck w promocji! Cena zachęca do zakupu

Steam Deck
Steam Deck

Właśnie rozpoczęła się druga w historii promocja na konsolę Steam Deck. Obniżona cena jest dostępna w jedynym oficjalnym sklepie, a zniżka wynosi nawet do 20%.

Steam Deck taniej. To dobry moment na zakup

Steam uruchomił drugą promocję na konsolę Steam Deck. Ostatnia miała miejsce wiosną, a teraz czas na obniżkę z okazji wakacji. Jednakże tym razem ceny są o wiele lepsze. No więc ile teraz kosztuje Steam Deck?

  • Steam Deck 64 GB – 1709,10 zł zamiast 1899 zł – obniżka o 10%
  • Steam Deck 256 GB – 2124,15 zł zamiast 2499 zł – obniżka o 15%
  • Steam Deck 512 GB – 2479,20 zł zamiast 3099 zł – obniżka o 20%

Jak możemy dostrzec, promocja jest coraz niższa wraz z wyborem kolejnej wersji. To znacznie lepiej, ponieważ kilka miesięcy temu każda edycja konsoli była przeceniona o 10%. Promocja potrwa do 13 lipca.

Aktualne ceny
Aktualne ceny

Oczywiście, nadal najtańszą opcją wydaje się zakup wersji 64 GB, a następnie własnoręczna wymiana dysku na 256 GB, który to można kupić za około 100 złotych. Nawet przygotowaliśmy specjalnie dla Was poradnik, który przeczytacie >>tutaj<<.

Warto dodać, że wersja 512 GB dodatkowo ma lepszy futerał, ekskluzywny motyw wirtualnej klawiatury oraz lepsze, antyrefleksyjne szkło.

Steam Deck
Steam Deck

Sam zakupiłem Steam Decka wykorzystując ostatnią promocję i jestem naprawdę zadowolony. To potężna i przyjemna w korzystaniu zabawka, która daje ogromne możliwości. Gram zarówno w trybie przenośnym, jak i zadokowanym (do monitora lub telewizora) i w obu przypadkach Deck po prostu się sprawdza.

Przejdź do promocji na Steam Deck

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!