Letnia wyprzedaż Steam 2024 nadeszła!

Summer Steam Sale 2024

Letnie wyprzedaże na platformie Steam zawsze są tymi dłuższymi, bo trwają aż 2 tygodnie! Od wczoraj (27.06.2024), od godziny 19:00 letniego czasu środkowoeuropejskiego (CEST) możemy się zagłębić w sklepie wujka Gabena pełnym kuszących okazji zakupowych! Summer Steam Sale 2024 będzie czekało na nasze decyzje zakupowe do 11 lipca, do godziny 19:00 letniego czasu środkowoeuropejskiego (CEST). Aż tydzień dłużej względem ostatniej, wiosennej wyprzedaży, która miała miejsce w marcu.

Najciekawsze promocje

Zanim przejdziemy do gier, chciałbym zwrócić uwagę na okazyjną cenę 2 wersji Steam Decka. Tego urządzenia nie muszę chyba nikomu przedstawiać, przypomnę jedynie, że odniosło wielki sukces sprzedażowy i zdobyło serca graczy, dając im nowe, komfortowe możliwości mobilnego grania. Niestety nie wszystkie modele możemy kupić taniej, przecenione o -15% zostały jedynie 2 wersje, które są wycofywane ze sprzedaży i są dostępne do wyczerpania zapasów:

  • Steam Deck 64 GB eMMC z ekranem LCD – 1699,00 zł | 1444,15 zł
  • Steam Deck 512 GB NVMe SSD z ekranem LCD – 2099,00 zł | 1784,15 zł

Tym samym chciałbym podkreślić, że wersja 512 GB LCD jest tańsza od wersji 256 GB LCD, która bez przeceny kosztuje obecnie 1899 zł, więc bądźmy czujni szukając promek!

No a teraz lecimy z grami!

Jeżeli komuś zależy na tym, żeby dorwać Forzę Horizon 4, to pamiętajcie, że teraz jest ku temu świetna okazja, bo gra zostanie całkowicie wycofana ze sprzedaży 15 grudnia, mamy zatem okazję, żeby kupić grę w dobrej cenie teraz podczas letniej wyprzedaży i prawdopodobnie jeszcze podczas jesiennej wyprzedaży. Nie ma jednak powodu do obaw, serią Forza na szczęście nie zarządza Ubisoft i nie pójdzie ona drogą The Crew. Forza Horizon 4 będzie dalej w pełni funkcjonalna zarówno w trybie offline i online po wycofaniu ze sprzedaży, podobnie jak to miało to miejsce w przypadku poprzednich części. Grę możemy kupić w Xbox Store, Microsoft Store oraz na platformie Steam.

Tak duże wyprzedaże w sklepie Steam występują co kwartał, wiosna, lato, jesień czy zima to dobre okazje by kupić gry w dobrych cenach. Oprócz tych głównych, wielkich wyprzedaże, często pojawiają się mniejsze, więc okazji zakupowych na Steamie nie brakuje! Dajcie znać w komentarzach, jak poszły wasze zakupy na platformie Steam!

Źródło: Steam

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!