Jesienna wyprzedaż Steam 2023 rozpoczęta!

Steam Autumn Sale 2023

Kultowy Half-Life był w ostatnich dniach rozdawany przez wujka Gabena za darmo na platformie Steam z okazji swojej 25 rocznicy. Świętowanie graczy się nie kończy, bo mimo tego, że okienko na darmowego Half-Life’a zamknęło się wczoraj (20.11.2023), to dziś (21.11.2023) o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego (CET) rozpoczyna się Steam Autumn Sale 2023. Wielka wyprzedaż potrwa równo tydzień, zakończy się dnia 28.11.2023 o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego (CET). Wyprzedaże na platformie Steam to czas kiedy możemy dostać swoje wymarzone gry nawet o 90% taniej!

Najciekawsze promocje

Steam Deck tym razem przeceniony nie jest, wynika to prawdopodobnie z powodu niedawnego wydania odświeżonej wersji Steam Deck’a z ekranem OLED, której towarzyszyły zmiany w cenach. A teraz pora przejść do sedna – gry! Co my tutaj mamy…

Obfite wyprzedaże na platformie Steam pojawiają się kilkukrotnie w ciągu roku. Dzięki temu nie zawsze musimy długo czekać aż cena naszej wymarzonej gry zejdzie na ziemię. Możemy to zrobić również latem czy wiosną. A z roku na rok wiele gier AAA tanieje coraz bardziej. Mnie osobiście ta wyprzedaż ominie, mam zbyt wiele gier w kolejce, których do dziś nie zacząłem (tak, wiem, że wy też…). Zima nadchodzi wielkimi krokami, już przed godziną 16 nastaje ciemność, a długie jesienno-zimowe wieczory warto umilić sobie dobrą grą kupioną na wyprzedaży. Możecie dać znać w komentarzach, jak wyglądają wasze plany zakupowe na platformie Gabe’a Newella!

Źródło: Steam

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!