Surface Headphones 2 oraz Surface Earbuds trafiają na rynek!

Surface Headphones 2 oraz Surface Earbuds trafiają na rynek!

Microsoft Surface GO 2 oraz Surface Book 3 to nie jedyne nowości zaprezentowane przez Microsoft. Amerykański producent wprowadza na rynek także nowe słuchawki nauszne oraz douszne, które trafią do sprzedaży także w naszym kraju. Poznajcie Surface Headphones 2 oraz Surface Earbuds!

Surface Headphones 2

Zacznijmy od bezprzewodowych słuchawek nausznych. Microsoft Surface Headphones 2 zostały wyposażone w przetworniki o średnicy 40 mm. Co ciekawe nie zabrakło także tradycyjnego złącza słuchawkowego, a co za tym idzie możemy z nich korzystać nie tylko z wykorzystaniem Bluetooth, ale także w użyciem kabla. Producent chwali się tym, że wszystko zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikowi niesamowitą wygodę noszenia i fenomenalną jakość dźwięku. Bardzo ciekawie wygląda aż 13 poziomów kontroli hałasu otoczenia i przyznam szczerze, że nie umiem się doczekać momentu, aż sam przetestuje jak to działa w praktyce.

Surface Headphones 2 oraz Surface Earbuds trafiają na rynek!

Słuchawki te są w stanie pracować na jednym ładowaniu przez nawet 20 godzin, a ładowanie ma trwać 2 godziny. Aktywna redukcja szumów jest regulowana poprzez specjalnie zaprojektowane pokrętła. Do wyboru będziemy mieć szarą lub czarną wersję kolorystyczną. Sprzedaż Surface Headphones 2 rozpocznie się już 6 czerwca, a cena została ustalona na poziomie 1199 zł.

Zobacz także: Microsoft Surface GO 2 oraz Surface Book 3 zaprezentowane!

Surface Earbuds

Druga z nowości bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim fanom słuchawek TWS. Surface Earbuds otrzymały przetworniki o średnicy 13,6 mm. Nie zabrakło także certyfikatu wodoodporności IPX4. Każda ze słuchawek otrzymała panel dotykowy pozwalający na sterowanie muzyką oraz aż dwa mikrofony mające przenieść jakość rozmów na zupełnie inny poziom. Surface Earbuds na jednym ładowaniu będą w stanie działać przez nawet osiem godzin, a dedykowane etui, które pełni także rolę banku energii pozwala na naładowanie słuchawek trzy razy. Jednocześnie 10 minut ładowania ma zapewnić nam godzinę pracy. Sprzedaż nowości Microsoftu rozpocznie się już 12 maja. Cena nowych słuchawek TWS została ustalona na poziomie 999,99 zł.

Co myślicie o Microsoft Surface Headphones 2 oraz Surface Earbuds? Czekacie na premierę tych urządzeń w naszym kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!