Surfshark wchodzi do Polski i otwiera biuro w Warszawie!

surfshark

Litewska firma Surfshark zajmują się cyberbezpieczeństwem właśnie otworzyła swoje biuro w Warszawie. Markę możecie znać chociażby z usług VPN.

Surfshark otwiera się na Polskę

Surfshark to pewnie dla wielu z Was znana marka oprogramowania komputerowego. Popularność zdobyła głównie dzięki jako dostawca usług VPN. Warto dodać, że na świecie jest to w zasadzie trzeci największy dostawca VPN, a w Polsce nawet drugi. W kwietniu tego roku marka połączyła się z Nord Security, czyli liderem tej dziedziny.

Widząc ogromny boom na rynku pracy w IT w Polsce, Surfshark otwiera swoje biuro w Warszawie. Dokładnie znajduje się ono w kompleksie biurowym Lumen Office w samym centrum stolicy. Aktualnie pracuje tam siedmiu specjalistów, ale jeszcze do końca roku liczba ta zwiększy się nawet do 30.

Biuro Surfshark w Warszawie
Biuro Surfshark w Warszawie

Pracujemy na globalnym rynku i obsługujemy klientów w niemal wszystkich krajach świata, więc otwarcie biura w Polsce jest naturalnym krokiem w dalszym rozwoju firmy. Pomoże nam to przyciągnąć więcej talentów nie tylko z Polski, ale także z innych krajów. Dzięki polskim biurom gigantów technologicznych takich jak Netflix, Google czy Facebook, przebywa tu wielu specjalistów z całego regionu.

Vytautas Kaziukonis, założyciel i CEO Surfshark.

Tym samym Warszawa dołączyła do grona biur w miastach takich jak Wilno i Kowno. Warto dodać, że Surfshark chce też otworzyć biuro w Niemczech, a dokładnie w Berlinie. Rekrutacja do polskiego biura Surfshark wciąż trwa i poszukiwani są zarówno SysAdmini Linuxa, jak i PHP czy Front-end Deweloperzy.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!