SWEET.TV: Telewizja i VOD za 5 złotych miesięcznie!

sweet.tv

Rynek usług VOD aktualnie jest ogromny i łatwo wymienić nam chociażby Netflix, Disney+ czy HBO Max. Jak się okazuje, w Polsce pojawił się nowy dostawca prosto ze Słowacji, jednak SWEET.TV jest naprawdę tanie.

SWEET.TV to tania usługa VOD z telewizją

Nie ma co kłamać, usług VOD aktualnie jest ogrom i ciężko wybrać tę najlepszą. To jednak nie oznacza, że nie pojawiają się nowi gracze. Do tej grupy możemy doliczyć SWEET.TV, czyli platformę, która wystartowała w Polsce. Co takiego oferuje?

Na Sweet obejrzymy nie tylko filmy, ale też telewizję. Możemy oglądać w HD, jak i w 4K. I co ważne, jedna, miesięczna subskrypcja daje nam dostęp do pełnego katalogu. A jakie kanały są dostępne? Mowa tu chociażby o Disney Channel HD, Disney XD, Nat Geo People HD, Fox Comedy HD czy Euronews. Pełna lista znajduje się >>tutaj<<.

sweet.tv

Biblioteka filmów też jest całkiem bogata. Na liście znajdziecie chociażby Doktora Strange’a, Czarną Wdowę czy Deadpoola. Nie zabrakło wielu znanych animacji takich jak Iniemamocni czy Luca. Pojawił się nawet nowy Thor: Miłość i grom.

A ile kosztuje SWEET.TV? 4,99 PLN miesięcznie. Tak, tylko 5 złotych za pakiet Large (i to jedyny dostępny). Ze Sweet skorzystamy w smart TV, na smartfonach, tabletach czy w przeglądarce internetowej.

Źródło: SWEET.TV

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!