Świetna gra Hue za darmo w Steam!

Steam Deck
Steam Deck

Hue to debiutancka produkcja studia Fiddlestick, w którą możemy wygodnie pograć zarówno na urządzeniach mobilnych (w tym na przenośnych konsolach), jak i na sprzętach stacjonarnych. Jak się okazuje, odbierzemy ją kompletnie za darmo!

Gra Hue za darmo! Pogracie na Steam Decku

Hue to gra platformowa 2D, gdzie mamy ciekawą mechanikę zmiany kolorów. Manipulacja barwami sprawia, że tworzymy sobie przejścia do kolejnych plansz czy części map.

Hue to zjawiskowa, nagradzana platformowa gra logiczna, w której gracz wpływa na świat, zmieniając kolor tła. Przemierzaj niebezpieczną szarą krainę, wydobywając z ukrycia kolorowe fragmenty i prowadząc poszukiwania zaginionej matki. Gdy przeszkody przybierają tę samą barwę co tło, znikają, tworząc nowe, ekscytujące zagadki – pełne niebezpieczeństw, tajemnic… i nieopisanych kolorów.

Steam

Jak się okazuje, gra została udostępniona kompletnie za darmo na platformie Steam. Zamiast płacić 53,99 zł, wystarczy, że przypiszemy sobie tytuł do konta. Mamy na to czas do 8 czerwca, do godziny 19:00.

Promocja w Steamie

Gra wymaga skorzystania z kontrolera. I dobrze, bo akurat idealnie możemy sobie w nią pograć na Steam Decku, gdzie od razu wykrywany jest schemat pada Xbox. Gra ma bardzo niskie wymagania, przez co utrzymanie stałych 60 klatek na sekundę nie pobiera wiele energii, więc możemy w nią bardzo długo grać. Warto dodać, że niegdyś ta gra była udostępniona za darmo na platformie Epic Games Store.

Kliknij tutaj, aby odebrać grę Hue za darmo!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!