Szczoteczka elektryczna z wbudowanym ekranem dotykowym? Oclean X nadchodzi!

oclean logo

Szczoteczki elektryczne czy soniczne są sprzętem, z którego korzysta coraz to więcej osób. Producenci prześcigają się w nowych rozwiązaniach, ale to co chce zaprezentować Oclean wywołało wręcz uśmiech na mojej twarzy. 

Premiera Oclean X już w przyszłym tygodniu

Oclean X jest szczoteczką elektryczną, która powstała przy współpracy z firmą Huami. Nie wiecie czym jest Huami? Producent ten tworzy między innymi opaski sportowe dla Xiaomi czyli znane i lubiane Mi Bandy. Tym samym nikogo nie powinien dziwić fakt, że Oclean X otrzyma.. dotykowy ekran. Patrząc na pierwsze rendery opublikowane przez samego producenta sam wyświetlacz do złudzenia przypomina to co znamy doskonale właśnie z Mi Banda 3. Jednocześnie Oclean chwali się, że ich produkt będzie pierwszą na świecie szczoteczką z dotykowym wyświetlaczem posiadającym aż tak wiele funkcji.

oclean x 2

Zatem po co komu ekran w szczoteczce elektrycznej? Patrząc na rendery wyświetlana tam może być aktualna godzina czy pogoda. Myślę, że to jednak nie wszystko. Bardzo możliwe, że na wyświetlaczu znajdą się także informacje o tym jak długo myjemy zęby czy co zrobić aby efektywność mycia była lepsza niż dotychczas. Bez wątpienia nie zabraknie także aplikacji pozwalającej, w mniejszym lub większym stopniu, na personalizacje treści wyświetlanych na ekranie. Brzmi ciekawie? Bez wątpienia.

Zobacz także: Huami nawiązało współpracę z Qualcommem

oclean x 1
Nie zabraknie także motywów z Marvela

Według informacji opublikowanych w chińskim serwisie Weibo Oclean X nie jest jedynie prototypem, a urządzeniem gotowym do sprzedaży. Premiera szczoteczki ma odbyć się już w przyszłym tygodniu. Sprzęt ten będzie cechować się nawet 40000 drgań na minutę, a użytkownik będzie mógł wybrać jeden z 32 poziomów intensywności. Bateria powinna wystarczyć na 20 dni przy trzykrotnym myciu zębów dziennie. Co z ceną? Ta tak naprawdę pozostaje największą tajemnicą. Szczoteczki Oclean nie należą do zbyt drogich urządzeń, ale wykorzystanie dodatkowego ekranu zaprojektowanego przez Huami może znacząco podnieść cenę. Czekamy z niecierpliwością na premierę!

Co myślicie o tak wyglądającej szczoteczce Oclean X? Czy ekran jest tym na co czekał świat? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!